+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jonáš Czesaný - malíř

Klíčová slova: Jonáš Czesaný, czesaný, malíř, umělec, obraz

E-mail: admin@jonasczesany.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2010

Popis: Jonáš Czesaný - oficiální prezentace českého výtvarného umělce - malíře. Online galerie obsahuje vybrané práce za posledních 10 let přehledně rozřazené dle roků či tématických cyklů. Stránka obsahuje i krátkou biografii a kontakt na malíře.

Web: www.jonasczesany.cz

Další související informace

Řízek Tomáš - ilustrátor

Řízek Tomáš, ilustrátor, malíř, grafik, ilustrace – Vedle ilustrace klasické pohádky se Tomáš Řízek zabývá i pohádkou umělou nebo pohádkami ostatních evropských a mimoevropských zemí. Ilustruje dobrodružnou literaturu a přibližuje dětem i svět vědy, techniky a umění.

Obrazyshop.cz

eshop,obrazy,keramické obrazy,ručně malovaný obraz – Široká nabídka originálních ručně malovaných obrazů a hodin s keramickým motivem. Obrazy jsou vytvořeny z umělecké keramiky ručně malované akrylovými barvami. Široká škála sortimentu, barev a velikostí.

Kreslené portréty

portrét kreslený obraz na zákazku podla fotky – Kreslím prevažne čiernobiele ale aj farebné realistické portréty, predmety, zvieratá, čokoľvek, podla vami zaslanej fotky.Pracujem s grafitovými ceruzkami, uhlíkom,farbičkami. Čím kvalitnejšia fotka tým kvalitnejšie vypracujem detaily.Čím väčší formát výkresu tím dlhšie trvá vypracovanie obrazu a takisto rastie cena.V priebehu kreslienia vám posielam na email portrét pre vašu spokojnosť Platí sa až po mojom odoslaní dobierkou(4 eurá poštovné).V prípade záujmu ma kontaktujte na Email- lubomir.franciak@zoznam.sk alebo na tel.č.: 0904 700 687 Bližšie info na mojej stránke www.portrety-obrazy.com

Načítání trvalo 0.0603 sekund.