+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kanak - půjčovna lodí

Klíčová slova: půjčovna,lodě,rafty

E-mail: kanak@kanak.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2011

Popis: Půjčovna lodí a raftů zajišťující kompletní vodácký servis na Vltavě. Půjčujeme lodě, rafty, pádla, kanoe a další příslušenství pro řeku Vltava a Lužnice. Základna Kemp Branná. Info o počasí, kempy, vodácké mapy. Zajistíme školní a firemní akce.

Web: www.kanak.cz

Další související informace

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Lodě na vodě 2013

lodě, výstava, lodní příslušenstvý, karavany,voda – Výstava lodí, lodního příslušenstvý, vodních sportů a karavanů. Centrum Prahy se ve dnech 17.-21.4.2013 promění v rozsáhlou marinu hostící lodě všech typů a velikostí. 5. ročník výstavy LODĚ NA VODĚ bude díky iniciativě pořadatele Asociaci lodního průmyslu a orga-nizátora Promotýmu Praha mezinárodním svátkem všech milovníků lodí, lodních sportů a nově též karavanů. Katamarány, dračí lodě i superrychlé kluzáky Na vodní hladině Vltavy mezi Železničním a Palackého mostem se opět uskuteční absolutně největší jachtařská událost v České republice – závod extrémních katamaránů třídy Tornádo. Představí se zde naši nejúspěšnější jachtaři v čele s nejznámějším Davidem Křížkem. Velmi atraktivní budou také jízdy dračích lodí, kterých se budou moci účastnit i vybraní návštěvníci výstavy. Pro návštěvníky bude jistě zajímavé sledovat exhibice osmiveslic, rekreačních motorových člunů, vodních skútrů a vznášedel. Lahůdkou pro milovníky vodních sportů bude připravované premiérové představení takzvaných formulí na vodě – kluzáků kategorie „0“ s maximální rychlostí blížící se 200 km/hod.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.