+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KáNOE A KAJAKY žELEZNý

Klíčová slova: kánoe, kajaky, plastové lodě, rotační natavování

E-mail: info@zelezny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Skvělé plastové lodě pro vaše dobrodružství na vodě. špičková výrobní technologie (rotační natavování, rotomoulding) a nezničitelný materiál. Záruka na lodě 4 roky. Nabízíme kvalitu bez kompromisů!

Web: www.zelezny.cz/

Další související informace

Výroba plastových dílů

plastové technické díly,vstřikování plastů, – Zaměřujeme se na vstřikování a lisování technických výlisků včetně jejich následné kompletace a montáže. Specializujeme se rovněž na výrobu lisovacích a vstřikovacích nástrojů se zajištěním změnových a optimalizačních opatření.

Plastové okná

Plastové okná, okná, hliníkové okná, žalúzie – Firma PSbau je jedna z najväčších firiem, ktorá ponúka a predáva plastové okná, ale i hliníkové okná, či viaceré typy žalúzií alebo roliet. Firma PSbau ponúka na trhu najnižšie ceny za plastové okná.

Plastové profily a lišty do interiéru

plastové profily, soklové profily, ukončovací prof – http://www.plastoveprofily.czNabízíme plastové profily, které slouží k přechodu mezi podlahami. Interiérové profily jsou vyrobeny z hliníku nebo PVC. Ukončovací profily řeší funkční ukončení podlahy. Soklové profily slouží pro vedení kabelů.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.