+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kapely a hudební skupiny

Klíčová slova: kapela, skupina, hudba, muzika, člen kapely, pop,

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2008

Popis: Kapely a hudební skupiny - Katalog kapel a hudebních skupin, jejich historie, seznam členů s nástrojovým obsazením, kompletní diskografie a fotografie kapely. Žebříček nejoblíbenějších kapel a hudebních skupin.

Web: www.kapela-skupina.cz/

Další související informace

Web pro emo

emo, hudba, bravo emo, moda – Prožij svůj život s EMOcemi.Bravo Emo, Moda, HudbaProžij svůj život s EMOcemi.Bravo Emo, Moda, HudbaProžij svůj život s EMOcemi.Bravo Emo, Moda, HudbaProžij svůj život s EMOcemi.Bravo Emo, Moda, Hudba

AAEE kapela hudba

kapela, hudba, skupina, taneční, svatební kapela – Kapela AE je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií.Typická svatební kapela skupina živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár.

Dance Mania

Dance, Mania, taneční, hudba, muzika, Hitparáda – Taneční hudba je velmi široký pojem. DANCE MANIA nečlení fanoušky do žánrových kategorií. Ať posloucháte house, trance, trouse, drum’n’bass, dubstep, teckno, ambient, chillout, electro, funky, hands-up, disco nebo dance, zde najdete všechno na jednom místě. Každý týden aktualizujeme právě vycházející světové taneční singly a mapujeme za vás průřez světových tanečních hitparád, ze kterých sestavujeme každý týden průměrovou hitparádu. Na jednom místě pak můžete vidět pořadí nejhranější tanečních songů na světě. Přinášíme pravidelné informace o světových eventech i o tanečních akcích projektu DANCE MANIA, ze kterých aktualizujeme pravidelný fotoreport. Můžete si zabukovat DJs na vlastní párty, a to i ze světového komerčního trhu. Mapování aktuální taneční hudby uveřejňujeme několikrát ročně na stejnojmenných CD kompilacích DANCE MANIA. Taneční svět v jedné hrsti, to je DANCE MANIA.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.