+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KiteBanda

Klíčová slova: kite,banda,kitebanda,kiting,powerkiting,drak,draci

E-mail: kitebanda@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2009

Popis: Stránky pražské KiteBandy. Spolek nadšenců powerkitingového létání. Fotky a videa z akcí, zpravodajství,icq-online, členové bandy. Kiting, powerkiting, landkiting, bodykiting, tažní a akrobatičtí draci.

Web: sites.google.com/site/kitebanda/

Další související informace

Kite Banda - CZ kite club

kite, drak, draci, kiting, landkiting, snowkiting – Stránky věnované všem, které baví nevšední sport kiting všech odvětví jako je npř.: landkiting, snowkiting, kitebording, mountainboarding, buggykiting, powerkiting a akrobatičtí draci pro freestyle. KiteBanda - Czech Kite Club

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Ubytování Český Krumlov

ubytování,český,krumlov,pension,penzion – Vyberte si ubytování v jednom ze 4 domů v centru Českého Krumlova. Na výběr je ubytování v hotelu Myšší Díra nebo v pensionech Villa Margarita, WOK, Dům U Hada. Hotel Garni Myší Díra se nachází v klidné části historického centra města Český Krumlov, pouhé 2 minuty pěší chůze od hlavního náměstí. Hotel Myšší Díra nabízí deset dvoulůžkových a rodinných vícelůžkových pokojů Deluxe na pěti podlažích s nezapomenutelným výhledem na řeku a město. Pension Villa Margarita nabízí stylové ubytování za výhodnou cenu v 5 pokojích Economy a 3 pokojích Standard s výhledem na město. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj. Ubytování v historickém domě na břehu řeky v centru města Český Krumlov nabízí citlivě zrekonstruovaný penzion Dům U Hada. Pension WOK nabízí 3 pokoje Standard s výhledem na řeku a město. 1 pokoj Economy s oknem na ulici. Na pokoji je WC, sprcha (vana), fén, TV, satelit. Snídaně formou bufetu.

Načítání trvalo 0.2162 sekund.