+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kočka a pes

Klíčová slova: kočka, pes

E-mail: kockaapes@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Internetový portál pro všechny milovníky psů a koček. Na stránkách spousta článků, ručně tříděných katalogů, inzerce, přehledná databáze plemen psů a koček, fórum a spousta dalších užitečností pro chovatele.

Web: www.kockapes.cz

Další související informace

Don sphynx kočka - Pyrel

kočka,plemeno,kocour,koťata,bezsrstá,chovná – Věnujeme se výhradně chovu bezsrstého plemene kočky Don Sphynx. Nabízíme vám pohled do historie vzniku tohoto plemene samozřejmě mnoho užitečných a zajímavých informací. Také u nás najdete standard plemene podle FIFE a mnoho fotografií našich koček.

MRAJA

Barzoj, rusky chrt, pes – Môj chov je trochu netradičný. Svoju chovateľskú stanicu zameranú predovšetkým na chov ruských chrtov, som postavila na nechcených a odvrhnutých jedincoch. A tak sa roku 2003 ku mne dostal nechcený 3,5 ročný Quincy z Palatinu Moravia (dnes moju svorku rozveseluje jeho dcéra Calinka Zwezda Hornada). V roku 2004 som sa pokúsila vrátiť "svetlo do života" dvom 6-ročným zúboženým barzojom, sučke Galke Sanive a psovi Atamán Grisa (súčasťou našej svorky je aj jeho syn Amuri-Pajkos Etalon). Neskôr v roku 2006 som si priniesla vo veľmi zlom psychickom stave 2,5-ročnú Amuri-Pajkos Desszert (jej matka sa stala matkou môjho prvého vrhu barzojov). Život s týmito barzojmi ma naučil oveľa viac porozumieť plemenu, a tak som sa pustila do vlastného chovu. Cieľom môjho chovu je v prvom rade zachovanie povahy barzoja, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou plemena. Samozrejmosťou je vynikajúci zdravotný stav a exteriér čo najviac sa približujúci k dokonalosti.

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.