+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

koralky-sperky.cz

Klíčová slova: korálky, swarovski, polodrahokamy, drahokamy

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Internetový obchod s korálky, šperky a bižuterními komponenty. Především pak z polodrahokamů a broušeného křišťálu - Swarovski. Dále se specializujeme na prodej bižuterních komponent v podobě alternativy z chirurgické oceli. Na našich stránkách krom zboží naleznete i mnoho návodů a odkazů z oblasti korálkování. Nezapomeňte se také podívat na naše slevové programy (slevy třeba i 30% a více!)

Web: www.koralky-sperky.cz

Další související informace

Korálky Garant

korálky – Na stránkách se dozvíte návody a podrobné informace o hobbytechnikách - zejména těch, při kterých se používají korálky. Korálky v současné době zaznamenávají velký zájem. Je to zejména tím, že se používají nejen na navlékání klasických korálků, ale využívají se při mnoha dalších technikách - např. drátkování, výrobě ozdob, květin, zvířátek, při výrobě šperků technikou Art Clay apod.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Toho korálky

korálky, komponenty, toho – Korálky Toho jsou velmi precizní japonské rokajlové korálky. Toho korálky jsou obecně konkurentem rokajlu od Preciosy, českého výrobce. Jsou vhodné na výrobu šitých šperků a jsou velice oblíbené hlavně při tvorbě malých, přesných řad.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.