+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Praha 5

Klíčová slova: Kosmetický salon Praha, kosmetický salon Praha 5

E-mail: kellio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Kosmetický salon Praha - profesionální francouzská BIO kosmetika M120, která nabízí širokou škálu procedur od klasické péče o obličej a tělo, až po zaměření na konkrétní problémy. Kosmetický a kadeřnický salon, relaxační i sportovní masáže, finská privátní sauna.

Web: kosmetickysalonpraha.blgz.cz









Další související informace

Kadeřnictví Doubledecker

kadeřnictví Doubledecker Syblíková salon Praha – Dámské a pánské kadeřnictví v centru Prahy za rozumné ceny v klidném a příjemném prostředí - to je kadeřnictví Doubledecker. Pracujeme s profesionální kosmetikou značky Wella. Najdete nás v Trojanově ulici, poblíž Palackého náměstí. Více na našich stránkách www.2decker.cz Kadeřnictví Doubledecker - Hana Syblíková, Trojanova 8, Praha 2

Kosmetický salon

Kosmetický salon, Kosmetický salon Pardubice – Kosmetický salon v lokalitě Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Přelouč a další města nabízí komplexní služby v oblastech: péče o tělo, manikúra, pedikúra a profesionální líčení. Kosmetický salon vede známá kosmetička a školitelka Iveta Kopřivová, která jako kosmetička a školitelka působí ve Francii a v ČR.

Led pásky Praha

Led pásky, led pásky Praha, led pásky Praha 5 – LED pásky jsou svítivé diody naletované na dlouhém úzkém pásu klasického plošného spoje. Svým tvarem připomínají tyto pásky zářivky. Délka pásků se nejčastěji pohybuje v mezích 250mm až 500mm. Díky mnoha typům nemají led pásky žádné omezení a lze je instalovat i do míst, kde by tradiční svítidla a klasické zdroje světla nemohla být použita. LED pásky nabízíme ve všech barevných variantách, včetně RGB LED pásků, u kterých máte možnost nastavení libovolné barvy. Pro osvětlení pracovní plochy doporučujeme led pásky v barvách studená bílá a teplá bílá. Jako dekorační či efektové LED osvětlení zajistí LED pásky červené, zelené, modré a žluté. Jedná se o nadčasový, úsporný zdroj světla. Montáž je velice snadná, díky samolepící folii se LED pásek jedno duše přilepí na předem očištěný a odmaštěný povrch.

Načítání trvalo 0.0499 sekund.