+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Praha 5

Klíčová slova: Kosmetický salon Praha, kosmetický salon Praha 5

E-mail: kellio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Kosmetický salon Praha - profesionální francouzská BIO kosmetika M120, která nabízí širokou škálu procedur od klasické péče o obličej a tělo, až po zaměření na konkrétní problémy. Kosmetický a kadeřnický salon, relaxační i sportovní masáže, finská privátní sauna.

Web: kosmetickysalonpraha.blgz.cz

Další související informace

Kosmetický salon

Kosmetický salon, Kosmetický salon Pardubice – Kosmetický salon v lokalitě Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Přelouč a další města nabízí komplexní služby v oblastech: péče o tělo, manikúra, pedikúra a profesionální líčení. Kosmetický salon vede známá kosmetička a školitelka Iveta Kopřivová, která jako kosmetička a školitelka působí ve Francii a v ČR.

Psí salon Praha

Psí salon Praha, psí salon, Praha – Psí salon Praha: psí salon a obchůdek chovatelských potřeb. Nezapomeňte - před vlastní návštěvou našeho salonu je dobré se nejprve objednat. Jen tak budeme moci věnovat Vašemu pejskovi dostatek času.

KOSMETICKÝ SALON PRAHA

prodlužování řas, kosmetický salon – Prodlužování řas Praha v centru města se špičkovými řasami té nejvyšší kvality, které překonávají všechny dostupné alternativy a určují zcela nové standardy v oblasti permanentního prodlužování řas! Dále nabízíme: přírodní kosmetika, masáže a ošetření, péče o pleť, líčení denní a večerní, líčení očí, svatební líčení, depilace voskem, parafínové zábaly, francouzská manikúra...

Načítání trvalo 0.0853 sekund.