+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Praha 5

Klíčová slova: Kosmetický salon Praha, kosmetický salon Praha 5

E-mail: kellio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Kosmetický salon Praha - profesionální francouzská BIO kosmetika M120, která nabízí širokou škálu procedur od klasické péče o obličej a tělo, až po zaměření na konkrétní problémy. Kosmetický a kadeřnický salon, relaxační i sportovní masáže, finská privátní sauna.

Web: kosmetickysalonpraha.blgz.cz

Další související informace

KOSMETICKÝ SALON PRAHA

prodlužování řas, kosmetický salon – Prodlužování řas Praha v centru města se špičkovými řasami té nejvyšší kvality, které překonávají všechny dostupné alternativy a určují zcela nové standardy v oblasti permanentního prodlužování řas! Dále nabízíme: přírodní kosmetika, masáže a ošetření, péče o pleť, líčení denní a večerní, líčení očí, svatební líčení, depilace voskem, parafínové zábaly, francouzská manikúra...

Kosmetické salony v Praze

Kosmetika, kosmetický salon, salon krásy, kadeřnic – Prohlédněte si náš katalog salonů krásy, které se nacházejí v centru Prahy. Záleží jen na Vás, který salon si vyberete a jaké služby budete chtít vyzkoušet. Mezi nabízené služby patří například, manikura, pedikura, prodlužování řas, modeláž nehtů atd.

Kosmetický salon v Brně

kosmetický salon,kadeřnický salon – Přesvědčete se u nás, že každá moderní žena či muž u nás naleznou zajímavé tipy a návody na každodenní líčení, úpravu vlasů, výběru oblečení a další věci. Náš kosmetický salon zahrnuje komplexní služby.

Načítání trvalo 3.7555 sekund.