+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Praha 5

Klíčová slova: Kosmetický salon Praha, kosmetický salon Praha 5

E-mail: kellio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Kosmetický salon Praha - profesionální francouzská BIO kosmetika M120, která nabízí širokou škálu procedur od klasické péče o obličej a tělo, až po zaměření na konkrétní problémy. Kosmetický a kadeřnický salon, relaxační i sportovní masáže, finská privátní sauna.

Web: kosmetickysalonpraha.blgz.cz

Další související informace

Kosmetický salon La Belle

la belle, kosmetický salon, praha 1 – La Belle - Kompletní péče o krásu a zdraví. Kosmetický salon Praha 1 - kadeřnictví, masáže, permanentní make-up. Elišky Krásnohorské 135/7, 110 00 Praha 1, telefon: +420 224 817 223, Web: http://labelle.cz.

KOSMETICKÝ SALON PRAHA

prodlužování řas, kosmetický salon – Prodlužování řas Praha v centru města se špičkovými řasami té nejvyšší kvality, které překonávají všechny dostupné alternativy a určují zcela nové standardy v oblasti permanentního prodlužování řas! Dále nabízíme: přírodní kosmetika, masáže a ošetření, péče o pleť, líčení denní a večerní, líčení očí, svatební líčení, depilace voskem, parafínové zábaly, francouzská manikúra...

Kadeřnictví Brno

Kadeřnictví Brno, Kosmetický salon Brno – Chcete změnit svůj vzhled? Nebo potřebujete odbornou radu? Barvení, žehlení nebo snad účes na ples či společenskou akci? To vše Vám nabízíme pro dámy, pány i děti. Neváhejte a kontaktujte studio Awue.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.