+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Sedmikrá

Klíčová slova: Kosmetika, vizážistika, pedikura, manikura

E-mail: salon.sedmikraska@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2009

Popis: Kosmetika, vizážistika, pedikura, manikura, parafínové zábaly celého těla, úpravy obočí, barvení řas, trvalá na řasy, mikromasáž očního okolí, masáže pleti a dekoltu, líčení pro všechny příležitosti, make-up párty

Web: www.salon-sedmikraska.cz

Další související informace

Vánoce

Vánoce, cukroví, dárky, dekorace, recepty, trhy – Hledáte zajímavé informace o Vánocích? Chcete najít velkou hromadu receptů pohromadě? Podívejte se k nám. Kromě toho naleznete tipy na dárky, zvyky a data vánočních trhů ve velkých městech. K tomu i mnoho dalšího.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Pedikúra Český Krumlov

manikúra, studio, nehty, pedikúra – Po lázni Vám odstraním starou zrohovatělou kůži a zlepším celkovou kondici chodidel, řeším problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřuji kuří oka, mozoly,zhrublou kůži na patách a jiné neduhy,které trápí Vaše nohy.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.