+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupaliště Královo Pole

Klíčová slova: koupaliště Královo Pole, koupaliště Krpole

E-mail: koupalistekrpole@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2x25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton, 100 lehátek k zapůjčení zdarma, dvoje občerstvení, prostorné převlékárny a parkoviště před areálem koupaliště.

Web: www.koupalistekrpole.cz

Další související informace

Lázně Velký Meder

Termální lázně, Velký Meder, termální koupaliště – Termální lázně Velký Meder. Informace, ceny vstupného, poloha termálního koupaliště, nabízené služby, dovolená a ubytování, město Velký Meder. Jedny z nejlepších termálních lázní na Slovensku, to jsou termální lázně Velký Meder.

FARMY.CZ zemědělské real

pole, statek, orná, farmy, lesy, louky, statky, p – FARMY.CZ - specialisté na zemědělské nemovitosti - pole, farmy, statky, lesy, usedlosti. Zprostředkování prodeje za nejvýhodnějších podmínek.Naším cílem je poskytování profesionálních služeb s maximálním ohledem na zájmy klienta. Vážíme si důvěry našich zákazníků a partnerů a snažíme se splnit jejich očekávání.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 2.8494 sekund.