+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupaliště Královo Pole

Klíčová slova: koupaliště Královo Pole, koupaliště Krpole

E-mail: koupalistekrpole@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2x25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton, 100 lehátek k zapůjčení zdarma, dvoje občerstvení, prostorné převlékárny a parkoviště před areálem koupaliště.

Web: www.koupalistekrpole.cz

Další související informace

Ostrava Krásné Pole

Ostrava, Krásné, Pole, pozemek, pozemky, zahrada, – Zahradní chata 2+kk včetně zahrady 400m2 na prodej. Ideální poloha na okraji zahrádkářské osady v lukrativní části Ostravy. Nedaleko je koupaliště, les, planetárium. Klidné místo, prosluněný pozemek, vzrostlé stromy, zahradní krb a gril. Dobrý stav.

Ubytovanie Podhájska

podhájská,podhájská ubytování,termální koupaliště – Prekrásna dovolenka plná oddychu v dedinke Podhájska, ktorá je známa termálnym kúpaliskom. Neváhajte a vychutnajte si dovolenku v našich novovybudovaných a štýlovo zariadených apartmánoch

Koupalište Všejany

Koupalište Všejany – V letních měsících je příliš teplo na pracování. Přijeďte k nám načerpat sílu V letních měsících je příliš teplo na pracování. Přijeďte k nám načerpat sílu a relaxovat. Koupaliště Všejany nabízí tobogán, dětské hřiště, kiosek. Zažijete tu spoustu zábavy. Navštivte nás. a relaxovat. Koupaliště Všejany nabízí tobogán, dětské hřiště, kiosek. Zažijete tu spoustu zábavy. Navštivte nás.

Načítání trvalo 0.0889 sekund.