+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krásné šperky

Klíčová slova: šperky,prsteny,náramky,náušnice,řetízky,přívěsky

E-mail: marie.prikopova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2010

Popis: Prodej kvalitních šperků a Jablonecké bižuterie za solidní ceny. Nabízíme šperky pozlacené, postříbřené, stříbro, chirurgickou ocel, magnetické šperky a hematit. Na každý šperk poskytujeme záruku 2 roky.

Web: www.krasnesperky.ic.cz

Další související informace

Adeline - kabelky a bižut

kabelky,bižuterie,tašky,peněženky,náušnice,prsteny – Internetový obchod Adeline nabízí široký sortiment kabelek, bižuterie a módních doplňků. Nabídka našich krásných kabelek - městských, kožených, společenských či textilních Vás jistě zaujme. Jde o značkové tašky, bižuterii a doplňky.

Stříbrné a zlaté šperky

stříbrné šperky,zlaté šperky,prsteny,řetízky – Šperky krásné - šperky, náhrdelníky, řetízky a prsteny z bílého a žlutého zlata. Široká nabídka ocelových šperků. Různé druhy stříbrných šperku i šperků s nejrůznějšími druhy a barev kamenů. Šperky jak dámské tak pánské.

Šperky

Šperky, chirurgická ocel, prsteny, řetízky, – Prodáváme šperky z chirurgické oceli a dalších materiálů. Máme stříbrné a zlaté šperky a rovněž i šperky swarovski.Prodáváme šperky z chirurgické oceli a dalších materiálů. Máme stříbrné a zlaté šperky a rovněž i šperky swarovski.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.