+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kulturní přehled ČB

Klíčová slova: Koncert, Budějovice, divadlo

E-mail: kultura@inzercecb.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Programy hudebních klubů, divadel, diskoték, galerií, kin, festivalů, sportovních akcí a dalších v Č.Budějovicích. Vyhledávání podle klubů, typů akcí a datumu. Možnost jednoduše přidat vlastní klub či akci.

Web: kultura.inzercecb.cz

Další související informace

Loudadlo

děti, divadlo, loutky, Loudadlo, Na paloučku – Loutkoherecká skupina Loudadlo představuje novou revue pro děti \"Na paloučku\" Dovolte, abychom Vám představili novou loutkovou revue "Na paloučku", kterou pro vás připravili členové loutkoherecké skupiny "LOUDADLO", spolupracující s Českou televizí Praha, na pořadech pro děti: "Hřiště 7", "Studio kamarád" a další.

Grow23World

pestovani, grow – prodej kompletního vybavení pro pěstování indoor a outdoor, vzduchotechnika, osvětlení,laboratorní technika,čerpdla, vaporizéry, kuřácké potřeby. literatura. Mimo otvírací hodiny otevřeno po tel. domluvě

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0836 sekund.