+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kulturní přehled ČB

Klíčová slova: Koncert, Budějovice, divadlo

E-mail: kultura@inzercecb.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Programy hudebních klubů, divadel, diskoték, galerií, kin, festivalů, sportovních akcí a dalších v Č.Budějovicích. Vyhledávání podle klubů, typů akcí a datumu. Možnost jednoduše přidat vlastní klub či akci.

Web: kultura.inzercecb.cz

Další související informace

Granule pro psy, krmivo pro kočky

granule pro psy, krmiva pro kočky, obojky, hračky – Náš eshop se zabývá prodejem krmiva pro kočky a psy, také nabízíme hračky pro psy, hračky pro kočky, granule pro psy a oblečky a obojky pro naše mazlíčky. Prodáváme také kartáče, hřebeny, obojky, postroje a hračky pro kočky , Záchody, pelíšky a ostatní potřeby pro kočky

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Zumba - kurzy Zumby v ČR

zumba, informace, video, rady, tipy, triky, návod, – Na serveru mojezumba.cz naleznete informace o tanci Zumba, stejně jako katalog, ve kterém zjistíte, kde se Zumba pořádá. Série článků pro začátečníky pomůže každému pochopit, o co v Zumbě jde a proč je po celém světě tolik oblíbená.

Načítání trvalo 0.1615 sekund.