+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurz strihania psov

Klíčová slova: Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina

E-mail: kurzstrihaniapsov@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Web: www.kurzstrihaniapsov.webnode.sk/

Další související informace

Kurz české koruny.

kurzy cz, česká koruna, kurz koruny – Aktuální kurzy české měny, finanční a tržní zpravodajství. Kurzovní lístek české měny k vytištení. Finanční zprávy z domova i zahraničí. Sledujte aktuální situaci na devízovém a finančním trhu české republiky.

Psí salon a lázně Brit

Psí salon, stříhání psů, psí lázně – Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost . Psí salon a lázně Brit

Stříhání psů Praha

Stříhání psů Praha, strihani psu Praha, stříhání – Stříhání psů Praha: úprava a stříhání psů, obchůdek chovatelských potřeb. Trimování, úpravy drábků, depilace ušních chloubků, stříhání psů malých a středních psí plemen, prodej potřeb pro péči o srst. Stříhání pejsků na přání zákazníka s ohledem na roční období - zimní a letní střih.

Načítání trvalo 2.9741 sekund.