+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurz strihania psov

Klíčová slova: Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina

E-mail: kurzstrihaniapsov@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Web: www.kurzstrihaniapsov.webnode.sk/

Další související informace

psí salon Klatovy ÁŠA

stříhání psů,trimování,psí salon,úprava psů, – Nabízíme kompletní úpravu psů,stříhání psů,trimování,čištění anální žlázy,krácení drápků,poradenská činnost,používáme výhradně přírodní kosmetiku.Po domluvě přijedeme ostříhat Vašeho psího miláčka přímo k Vám domů.

Stříhání psů Domažlice

stříhání psů, psí salon – Psí salon zaměřený na stříhání,trimování,koupání,fénování a vyčesávání a další kosmetické úpravy psů všech velikostí a plemen. stříháme i kočičky. Provozovna je v Domažlicích a ve Kdyni. Pracovní doba dle objednávek, pracujeme po dohodě i o víkendu.

Kadeřnictví Jičín

kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů – Vlasové studio Visage Milena v Jičíně Vám poskytne kompletní péči o vlasy. Mytí, stříhání, barvení, vodová ondulace, svatební účesy. Dále svatební líčení a kosmetické služby v Jičíně. kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů, vlasové studio.

Načítání trvalo 3.0885 sekund.