+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Reiki

Klíčová slova: Reiki, magie, kurzy, ezoterika

E-mail: reiki@reiki-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Reiki - systém Usui Shiki Ryoho. Stránky o Reiki, různých technikách, herbář a mnoho dalších zajímavých věcí. Kurzy Reiki v Olomouci. Semináře Spontánní magie, práce s kyvadlem. Reiki mistr/ učitel Bronislav Kozák.

Web: www.reiki-cz.com/

Další související informace

Pyramida

pyramida,reiki,detoxikace,relaxace,meditace,léčite – Pyramida net se soustřeďuje na několik oblastí alternativní medicíny, konkrétně na pyramidální terapii, mary staggs detox, reiki, chi-masáž. Dále provádíme výživové regenerační programy na redukce hmotnosti.

Pijavice lékařská masáže

masáže, terapie, pijavice lékařská, cvičení, kurzy – Naše regenerační centrum provádí masáže a terapie ku porospěchu těla i duše. Pomáháme odstraňovat bolesti po sportu a námaze. Ulevovat od nepříjemných pocitů těla i duše. Psychoterapeut poradí se šikanou, vydíráním, rozchodem nebo rozvodem. Léčíme pijavicí lékařskou. Mokrá pedikúra a manikúra s Pshine. Poradenství s redukcí váhy a základy samoléčby.

Kurzy Bowenovy techniky

Bowenova, technika, masáž, kurzy, Brno, Praha – Kurzy Bowenovy techniky I.-III. - intenzívní kurzy v malých skupinách, praktická ošetření. Pomáhá při bolesti svalů, šlach a kloubů po běžných i sportovních poraněních, namoženích, úrazech a dalších stavech - odstraňuje spazmy a jejich následky. Uvolňuje hluboké vrstvy tkání, zlepšuje prokrvení a tím zlepšuje funkci vnitřních orgánů. Vhodné a bezpečné pro budoucí maminky.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.