+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Reiki

Klíčová slova: Reiki, magie, kurzy, ezoterika

E-mail: reiki@reiki-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Reiki - systém Usui Shiki Ryoho. Stránky o Reiki, různých technikách, herbář a mnoho dalších zajímavých věcí. Kurzy Reiki v Olomouci. Semináře Spontánní magie, práce s kyvadlem. Reiki mistr/ učitel Bronislav Kozák.

Web: www.reiki-cz.com/

Další související informace

Kurzy ATAC

zdraví, výživa, vzdělávání, kurzy – Naše škola zdraví pořádá různé kurzy pro poradce pro výživu a suplementaci. Výrobíme vám výukové CD v oblasti zdravého životního stylu a také vám zajístíme jejich distribuci. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

Ezoterický rozcestník - E

ezotera, zdraví, alternativní medicína, ezoterika, – EZOterický Servis (ezos) Vám přináší mnoho informací z oblastí ezoterika, alternativní medicína, zdraví, životní styl, záhady, tajemno a magie. Součástí je databáze esoterických akcí, seznam poradců a provozoven, vegetariánská kuchařka a seznamka. Využít můžete i služby internetového obchodu Tajemno.com a Artrelax.cz

Reiki centrum Ústí nad L

reiki, kurzy reiki, léčení, SRT – Zabývám se léčením pomocí reiki energie a duchovním léčení (SRT). Také pořádám kurzy reiki, jejichž součástí je zasvěcení (iniciace) do této energie a výuka jak tuto energii používat pro léčení sebe, své rodiny, či ostatních lidí. Tato léčení je možné použít na: - problémy fyzického a psychického rázu, - při neplodnosti, - problémy ve vztazích, - problémy se sluchem, zrakem, - při depresích, - odvádění duší zemřelých, - čištění bytů, domů, pracovišť, aut, - odklonění geopatogenních zón, - odstraňování bloků k učení, - odstraňování strachu, fobií, - harmonizaci čaker, - léčení zvířat, - odstranění toxických látek z těla, - odstranění bloků k prosperitě, zdraví, ad. Léčení lze provádět také na dálku.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.