+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kustovnice čínská - její pěstování

Klíčová slova: goji, kustovnice, plody, bobule,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Stránky o Kustovnici čínské (Goji berry). Využívá se zejména v čínské medicíně, neboť obsahuje látky, které snižují riziko rakoviny, léčí kašel, podporuje zdravou finkci jater a ledvin a mnoho dalších zdravotních potíží. Rostlina kvete zejména od června do září a následně plody dozrávají v závislosti na příznivosti počasí od srpna do října. V této době se rovněž sbírají a suší. Dorůstá do výšky 3 metrů a její květy jsou fialové barvy, plody jsou oranžovočervené bobule na dlouhých stopkách. Lze ji nalézt zejména v jižních částech Číny.

Web: kustovnicecinska.webnode.cz

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Domino-kovani.cz - kování

klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, – Internetový obchod s kamennou pobočkou v Hronově se zabývá prodejem klik, kovaných madel a příslušenství pro dveře. Kliky, madla, koule, dveřní kování, rozetové kování, štítové a příslušenství.klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, štítové, příslušenství

Načítání trvalo 2.5185 sekund.