+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kustovnice čínská - její pěstování

Klíčová slova: goji, kustovnice, plody, bobule,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Stránky o Kustovnici čínské (Goji berry). Využívá se zejména v čínské medicíně, neboť obsahuje látky, které snižují riziko rakoviny, léčí kašel, podporuje zdravou finkci jater a ledvin a mnoho dalších zdravotních potíží. Rostlina kvete zejména od června do září a následně plody dozrávají v závislosti na příznivosti počasí od srpna do října. V této době se rovněž sbírají a suší. Dorůstá do výšky 3 metrů a její květy jsou fialové barvy, plody jsou oranžovočervené bobule na dlouhých stopkách. Lze ji nalézt zejména v jižních částech Číny.

Web: kustovnicecinska.webnode.cz

Další související informace

Záclony

Záclony - prodej Záclony - prodej – Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 0.1037 sekund.