+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kustovnice čínská - její pěstování

Klíčová slova: goji, kustovnice, plody, bobule,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Stránky o Kustovnici čínské (Goji berry). Využívá se zejména v čínské medicíně, neboť obsahuje látky, které snižují riziko rakoviny, léčí kašel, podporuje zdravou finkci jater a ledvin a mnoho dalších zdravotních potíží. Rostlina kvete zejména od června do září a následně plody dozrávají v závislosti na příznivosti počasí od srpna do října. V této době se rovněž sbírají a suší. Dorůstá do výšky 3 metrů a její květy jsou fialové barvy, plody jsou oranžovočervené bobule na dlouhých stopkách. Lze ji nalézt zejména v jižních částech Číny.

Web: kustovnicecinska.webnode.cz

Další související informace

Online pohádky zdarma

Chorvatsko, nejlevnější, ubytování, apartmány – Večerníčky a pohádky online zdarma ke shlédnutí přímo ve vašich Stránky plné pohádek online, které jsou ke shlédnutí zdarma. Najdete zde animované pohádky, televizní pohádky ale i české pohádky pro nejmenší i dospělé.

Zlatá čísla

zlatá čísla, zlaté číslo, O2 karta, O2 karty, sim – Internetový prodej nových a nepoužitých, perfektně zapamatovatelných mobilních čísel, vhodných pro firmy, osobní prestiž a jiné. Největší výběr a nejnižší ceny na internetu.

Nábytek Praha 10

Nábytek Praha 10, sedací nábytek Praha 10, Praha – Nábytek Praha 10: sedací nábytek, jídelní stoly, čalouněné židle, lustry, nábytek Praha. Sedací nábytek z ohýbaného bukového dřeva, jídelní stoly, čalouněné židle i kožené židle, lustry pro náročného zákazníka za přijatelnou cenu. Široký výběr, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.