+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserová klinika omlazuje

Klíčová slova: laserová klinika

E-mail: fitabeuty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2012

Popis: Potřebujete pomoci s odstraněním vrásek? Je Vaším přáním odstranění nežádoucích chloupků či pigmentových skvrn? Trápí Vás akné a chcete se ho zbavit? Je vhodné vyhledat laserovou kliniku. Samozřejmě záleží na tom, co od kliniky očekáváte. Je jisté, že široké portfolio nabízených služeb, ale zároveň i vysoce profesionální přístup, odborný personál a v neposlední řadě i příjemné moderní prostředí, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu velkoměsta.

Web: www.laserova-klinika.cz/

Další související informace

Veterina Brno

veterinární klinika Brno, veterinární ordinace Brn – Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy. Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy.

Tipy pro vaše zdraví

oční klinika, oční klinika Praha, laserová operace – Oční klinika JL se zaměřuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí zejména u dospělých osob. Díky vynikajícímu přístrojovému vybavení jsou lékaři této kliniky schopni dostatečně dopředu stanovit diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch.

Autoservis Fořt

autosklo, pneuservis, laserová 3D geometrie – Autoservis Fořt nabízí profesionální technické zázemí pro autosklo, pneuservis, laserová 3D geometrie, autodiagnostika, servis klimatizací, karosářské práce, opravy motorů a převodovek. Dále provádí měření emisí a přípravu na STK, je smluvní partner většiny pojišťoven. Drobné opravy do druhého dne. Specializuje se na vozy Škoda.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.