+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserová klinika omlazuje

Klíčová slova: laserová klinika

E-mail: fitabeuty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2012

Popis: Potřebujete pomoci s odstraněním vrásek? Je Vaším přáním odstranění nežádoucích chloupků či pigmentových skvrn? Trápí Vás akné a chcete se ho zbavit? Je vhodné vyhledat laserovou kliniku. Samozřejmě záleží na tom, co od kliniky očekáváte. Je jisté, že široké portfolio nabízených služeb, ale zároveň i vysoce profesionální přístup, odborný personál a v neposlední řadě i příjemné moderní prostředí, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu velkoměsta.

Web: www.laserova-klinika.cz/

Další související informace

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha, pohotovost – Veterinární Klinika disponuje rozsáhlým technickým zázemím, samostatnou rentgenologickou vyšetřovnou, kompletně vybaveným operačním sálem, ultrazvukovým přístrojem s barevným dopplerovským zobrazením. Endoskopické vybavení, důležité k diagnostice onemocnění žaludku, průdušnice, nosní dutiny i k vyjmutí cizích těles bez nutnosti chirurgického zákroku. Operační mikroskop umožnuje provádět mikrochirurgické zákroky...

Veterina Brno

veterinární klinika Brno, veterinární ordinace Brn – Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy. Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy.

Zubní klinika Lazurit

Stomatologie Praha, zubní klinika Praha – Hledáte spolehlivou stomatologii Praha? Naše stomatologická klinika Lazurit nabízí profesionální a bezbolestnou péči v příjemném prostředí na Praze 6. Ordinační doba stomatologie – naši zubaři se Vám budou věnovat po-pá od 8:00 – 16:30 hod. Navštivte naši zubní ordinaci v Praze. Poskytujeme služby jako záchovná stomatologie, stomatochirurgie a protetická stomatologie, léčbu kořenových kanálků a implantologii.

Načítání trvalo 1.7919 sekund.