+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem

Klíčová slova: let balonem, zážitky

E-mail: info@letime-balonem.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Let balonem je vzrušující zážitek pro každého. Naše společnost PROMO-AIR s.r.o. vám nabízí vyhlídkové lety v celé ČR. Vyberte si místo odletu, objednejte letenky, domluvte datum a můžete zažít neopakovatelné dobrodružství.

Web: www.letime-balonem.cz/

Další související informace

Vyhlídkové lety balonem

let balonem, lety balónem, vyhlídkové lety – Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v okolí Prahy. Balonové létání nejčastěji na Karlštejnsku a Kokořínsku. Darujte sobě, či bližním dárek, vyhlídkový let horkovzdušným balonem. Udělejte si radost a darujte sobě, nebo přátelům dárek v podobě vyhlídkového letu balónem. Jedinečný pocit vzduchoplavce si může dopřát opravdu každý. Naše ceny balónového létání vás jistě mile překvapí. Lety horkovzdušným balonem provozujeme nejraději na Karlštejnsku a Kokořínsku, vzhledem ke kráse těchto lokalit. Pohled ze vzduchu je opravdu velmi působivý, střídají se zde lesy, vesničky, lomy, řeka Berounka, svahy a údolí a při troše štěstí úchvatný pohled na hrad Karlštejn. Můžeme samozřejmě zajet i na jinou lokalitu, vše podle přání zákazníka.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Maroko - neprobádaná země

Maroko, dovolená v Maroku, ubytování v Maroku, let – Veškeré důležité informace o dovolené v kouzelném a doposud neprobádaném království na severu Afriky naleznete na našich webových stránkách. Najdete zde informace o ubytování, letenkách a památkách v této zemi.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.