+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letectví v ČR

Klíčová slova: létání, letectví, letiště, letadla, balony

E-mail: letectvicz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Létání si pořád získává nové fanoušky. Vždyť kdo by nechtěl vidět svět z ptačí perspektivy? Na naší stránce se dozvíte nejen historii letectví, ale i informace ze současnosti a budoucnosti letectví v České republice.

Web: letectvi-cz.info

Další související informace

Let balónem

Let balónem, balóny, vyhlídkový let balónem – Internetové stránky věnované vyhlídkovým letům balónem nejen nad Prahou a Brnem. Vyhlídkový let balonem je ideálním typem na originální dárek. Je přitom jedno odkud pocházíte. Kdo by dnes netoužil povznést se nade vše?

Letecké muzeum Olomouc

letecké muzeum, muzeum, letectví – Letecké muzeum zaměřené převážně na československé a české letectví. Mezi naše exponáty patří nejen letadla, ale i proudové motory, učební pomůcky, pohyblivý simulátor pro MiG 21 a mnoho dalšího. Provádíme opravy a rekonstrukce historických letadel. Pořádáme letecké akce, včetně akcí pro školy.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Načítání trvalo 0.2673 sekund.