+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní boty

Klíčová slova: boty, obuv, společenská obuv

E-mail: internetstream@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2011

Popis: Boty určené na letní období jsou pro každého z nás velmi důležité, jelikož je to právě léto, kdy boty hrají jednu z hlavních rolí. Ostatně v zimním období je možné boty spatřit často jen velmi těžko, jelikož jsou překryty dlouhými kalhotami.

Web: www.letni-boty.cz/

Další související informace

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.