+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní hudební kurzy

Klíčová slova: letní hudební kurzy

E-mail: ars.iuvenum@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Ars Iuvenum o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která podporuje děti a mladé umělecké talenty v rozvoji jejich nadání. Pořádá soutěže, koncerty, přehlídky a především intenzivní mezinárodní letní hudební kurzy.

Web: www.arsiuvenum.com

Další související informace

River Park Dance School

tanečná škola Bratislava, tanečné kurzy – Plnoformátová tanečná škola v komplexe River Park. Ponúka tanečné kurzy a cvičenie ako aerobic, zumba, joga, pilates, tae bo, brušné tance, latinsko americké tance, salsa, tango argentino či muzikálové tance.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Aquapark Olešná

aquapark olešná, letní aquapark, krytý aquapark, – Letní Aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v České republice. Nabízí prostor pro rekreaci a relaxaci občanům města i blízkého okolí. Krytý Aquapark Olešná je součástí jedinečného komplexu Aquaparku Olešná, který je schopen celoročně poskytnou nezapomenutelné zážitky dětem i dospělým. Z mnoha atrakcí můžeme představit divokou řeku, tobogán s videoprojekcí, proudový kanál nebo dětský koutek pro nejmenší.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.