+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní hudební kurzy

Klíčová slova: letní hudební kurzy

E-mail: ars.iuvenum@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Ars Iuvenum o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která podporuje děti a mladé umělecké talenty v rozvoji jejich nadání. Pořádá soutěže, koncerty, přehlídky a především intenzivní mezinárodní letní hudební kurzy.

Web: www.arsiuvenum.com

Další související informace

Ateliér ALF, o.s.

rekvalifikace,adobe Photoshop,počítačové kurzy – Ateliér ALF je bezbariérová společnost nových technologií a vizuální komunikace. Poskytujeme vzdělávání a tvorbu v oborech nových technologií a vizuální komunikace grafický design, DTP, fotografie, film a video, tvorba webu a webdesign. Provozujeme galerie a pořádáme kulturní a umělecké porady.

exchange praha 1

kurzy měn praha, směnárny praha 1, exchange praha – česká směnárna, exchange v centru prahy, aktuální kurzy měn.Jsme 100% česká firma. Jsme tým lidí, co se rve o pomyslný směnárenský koláč. Zjistěte si, jestli děláme vše proto, abychom byli ti nejlepší partneři právě pro Vás a vydělávejte s námi to, co si jiní nechávají na provizích pro sebe.

Letní dětský tábor Profit

letni tabor, detsky tabor, velke prazdniny – Tradiční letní dětský tábor v Českém Dubu pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex. Krásné prostředí, nepřeberně aktivit a pohybu, spousta kamarádů, celotáborová hra - to je to pravé zakončení prázdnin pro Vaše děti! Máme mnohaletou tradici a skvělou reputaci. Badek, Švéd, teta Soňa, Houžva, Pepíno, Mrázek, Hakič i všichni ostatní se na Vás zase těší!

Načítání trvalo 0.0996 sekund.