+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lodě na vodě 2013

Klíčová slova: lodě, výstava, lodní příslušenstvý, karavany,voda

E-mail: produkce@lodenavode.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2013

Popis: Výstava lodí, lodního příslušenstvý, vodních sportů a karavanů. Centrum Prahy se ve dnech 17.-21.4.2013 promění v rozsáhlou marinu hostící lodě všech typů a velikostí. 5. ročník výstavy LODĚ NA VODĚ bude díky iniciativě pořadatele Asociaci lodního průmyslu a orga-nizátora Promotýmu Praha mezinárodním svátkem všech milovníků lodí, lodních sportů a nově též karavanů. Katamarány, dračí lodě i superrychlé kluzáky Na vodní hladině Vltavy mezi Železničním a Palackého mostem se opět uskuteční absolutně největší jachtařská událost v České republice – závod extrémních katamaránů třídy Tornádo. Představí se zde naši nejúspěšnější jachtaři v čele s nejznámějším Davidem Křížkem. Velmi atraktivní budou také jízdy dračích lodí, kterých se budou moci účastnit i vybraní návštěvníci výstavy. Pro návštěvníky bude jistě zajímavé sledovat exhibice osmiveslic, rekreačních motorových člunů, vodních skútrů a vznášedel. Lahůdkou pro milovníky vodních sportů bude připravované premiérové představení takzvaných formulí na vodě – kluzáků kategorie „0“ s maximální rychlostí blížící se 200 km/hod.

Web: www.lodenavode.cz

Další související informace

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Vánoce

Vánoce, cukroví, dárky, dekorace, recepty, trhy – Hledáte zajímavé informace o Vánocích? Chcete najít velkou hromadu receptů pohromadě? Podívejte se k nám. Kromě toho naleznete tipy na dárky, zvyky a data vánočních trhů ve velkých městech. K tomu i mnoho dalšího.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.