+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LooserBar

Klíčová slova: looserbar liberec

E-mail: looserbar@looserbar.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Sport bar v centru Liberce. Přímé přenosy sportvních utkání na obrovském plátnu. Pořádání oslav s možností občerstvení dle dohody, turnajů v šipkách a turnajů ve sportovních hrách na XBOXU a Kinectu. Časté akce na alkoholické nápoje.

Web: www.looserbar.cz

Další související informace

Pravý zastupitel

pravý zastupitel, zpravodajský portál, Liberec – Pravý zastupitel je zpravodajský portál libereckých zastupitelů pro občany Liberce, kteří se zajímají o dění ve svém městě okolí a chtějí se dozvědět více zajímavých věcí, přitom nechtějí stát o podál.

Kamnářství Vohradník

stavba krbů liberec,stavba kamen liberec – Firma provádí stavbu a rekonstrukci akumulačních, teplovzdušných a teplovodních kachlových i moderních kamen, krbů a sporáků ze zaměřením na sálavé a hypokaustní vytápění. Pro stavby používáme nejkvalitnější krbové, kamnové vložky včetně teplovodních krbových vložek a stavební materiál od předních evropských výrobců.

čištění koberců Liberec

čištění koberců Liberec – Zabýváme se čištěním koberců,čalounění,interiéru aut a mytím oken a výloh.Stačí jen zavolat a zbavíme vás špíny.více na našich stránkách.jsme firma zabývající se čištěním kobercl a čalouněného nábytku.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.