+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lyžařské zájezdy

Klíčová slova: lyžařské zájezdy autobusem, lyžařské zájezdy.

E-mail: info@summittour.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2013

Popis: Velká nabídka lyžařských zájezdů nejen do evropských destinací ale i do zámoří. Možnost filtrování například podle ceny a dalších kritérií. Možnost vyhledat ubytování také dle doplňujících údajů jako je internet, sauna, krb a mnoho dalších. Vše 100% online. Ubytovací poukazy Vám budou zaslány emailem.

Web: www.lyzarskezajezdy.cz/

Další související informace

SKI SPORT HORKA

lyže, lyžařské oblečení, Lyžařská obuv, sevis. – Specializované prodejny sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a oblečení včetně dětského. Prodáváme lyže SALOMON, ATOMIC, VÖLKL, ROSSIGNOL, DYNASTAR, DUEL. Špičkové lyžařské oblečení KJUS, COLMAR, GOLDWIN, SPORTALM, ROXY, QUICKSILVER, PHENIX, TOMMY HILFIGER. Lyžařská obuv od SALOMON, TECNICA, LANGE, NORDICA. Dále u nás naleznete značky CRAFT, ZIENER, TOKO, SCOTT, DEVOLD, BERGANS, EISBÄR, CONTE OF FLORENCE, DAKINE a další. V nabídce našich služeb nechybí profesionální servis, půjčovna, test-centrum aktuálních modelů a bazar.

Lyžařské oblečení

Lyžařské oblečení – Se zimou je spojené zimní sportovní vyžití, zvláště lyžování. Než však vyjedete do hor, jistě se vyplatí sehnat si potřebné lyžařské vybavení, které dozajista oceníte, ať už jste začátečník, nebo ostřílený lyžař.

Sportovní pobyty

cyklistické pobyty, lyžařské pobyty – Cyklistické, turistické a lyžařské pobyty pro výkonnostní i rekreační sportovce, akce na přání a ubytování ve sportovně atraktivních destinacích pro skupiny i jednotlivce. Finské Laponsko na běžkách a turisticky.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.