+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mafia Goodgame

Klíčová slova: mafia goodgame, goodgame mafia

E-mail: goodgamekatalogy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2013

Popis: Vžijte se do role obávaného gangstera. Začínáte jako řadový člen a plněním nejrůznějších misí pro nejvýše postavené bosy stoupáte na žebříčku mafiánské hierarchie stále výš a výš. Vydělané peníze investujete zpět do nového vybavení a zbraní.

Web: mafiagoodgame.cz

Další související informace

Goodgame Bigfarm

goodgame bigfarm,goodgame big farm,goodgame,game – Pokud rádi hrajete strategie kde není úkolem zničit soupeře ale naopak budovat a zvelebovat svou říši, vyzkoušejte goodgame bigfarm, online hru kde se z vás stane pěstitel a farmář. Vašim úkolem bude vrátit vaší farmě dobré jméno.

Goodgame Disco

goodgame disco, goodgame, hry, hry online – Online hra Goodgame Disco je novinkou od Goodgame Studios a je velkým dobrodružstvím pro každého, kdo chce z nenápadného podniku vybudovat nejznámější místo, kde se konají nejúspěšnější párty ve městě! Hraj v prohlížeči, zdarma a v češtině a ukaž, že máš vlohy pro vedení vlastního podniku.

Goodgame Mafia

Goodgame Gangster, gangster, goodgame, online hry, – Goodgame Gangster je oblíbená prohlížečová hra, která se hraje zdarma a je přeložena do češtiny. Staneš se neohroženým mafiánem a budeš plnit úkoly pro svého kmotra. Za vyhrané souboje získáš zkušenosti a peníze, za které vylepšuješ svému gangsterovi vlastnosti a kupuješ mu lepší vybavení.

Načítání trvalo 2.2595 sekund.