+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže

Klíčová slova: masáže, masér, masáže praha, masáže brno

E-mail: link@masazecz.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2013

Popis: Katalog nejlepších masážních salónů v ČR. Nejděte dobrého maséra ve svém okolí. Ohodnoťte masážní služby svého maséra. Potřebujete prezentovat své masérské služby na internetu? Vložení záznamu je zdarma.

Web: www.masazecz.cz

Další související informace

Masáže Frýdek

masáže, lymfatická masáž, masáž, baby masáž, baňko – Masáže pro vaše zdraví a pohodu. Nabízím sportovní kondiční masáže, lymfatické masáže, baňkování, baby masáže a další typy masáží, které jsou určeny pro odpočinek a relaxaci vašeho těla. Pojďte se odreagovat.

Regenerace a Masáže Bořet

masáže – Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit i uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti. Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu jak po stránce fyzické tak i psychické.

Grennwellness

Wellness,green wellness,masáže,lázně,sauny – V Green Wellness si přijde na své opravdu každý. V relaxačním studiu můžete navštívit dva typy saunovacích zařízení – finskou a tropickou saunu, profesionální tým masérů uvolní Vaše tělo při masáži, rybky Garra Rufa se postarají o jemnost Vaší kůže a specialisté z Green Wellness vám sestaví uvolňovací terapii na míru.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.