+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní kameny

Klíčová slova: Lávové kameny, masážní kameny, horké kameny

E-mail: originalnidarek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2012

Popis: Masážní kameny umožňují zažít nádherné chvíle díky relaxační nebo masérské technice. Na těchto stránkách se věnujeme problematice masážních kamenů a jejich používání. Pokud nevíte jak masážní kameny správně použít, jistě Vám poradíme.

Web: masazni-kameny.webnode.cz/

Další související informace

Skály, skalní města

skály, sklaní města, kameny, krásy přírody, tip na – Fascinuje Vás pohled z výšek? Podlehli jste kouzlu lezení? Okouzlily Vás hory? Hledáte tip na nezapomenutelný výlet? Tak tady jste správně.Své si na stránkách najdou jak turisté, kteří skály navštěvují jen rekreačně po turistických stezkách, tak ti, kteří skály vyzývají na souboj a snaží se je zdolat.

Pravé kameny - šperky, di

pravé kameny, šperky, diamandy, obchod – Největší internetový obchod - přes 9000 šperků, diamantů,drahých kamenů, polodrahokamů a polotovarů ve velkém a kvalitním výběru z USA a to za bezkonkurenční ceny. Jsme registrováni na Puncovním úřadě ČR.

Přírodní kámen pro dům i

přírodní kámen, kameny, volně ložená mulčovací kůr – Prodej přírodního, sekaného, řezaného, štípaného kamene, obkladů, dlažeb, štěrků, drtí, mulčovací kůry a doplňků z kamene v Hodoníně. Od počátku svého vzniku zaměřujeme naší činnost na maloobchod a velkoobchod s přírodním kamenem, obkladovým kamenem, dlažebním kamenem, zdícím kamenem, kamenem na výstavbu jezírek a mnoha druhů barevných štěrků, drtí a kačírků. Náš kámen je vhodný pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, opěrné zídky, suché zídky, dekorativní skalky a jiné. Přírodní kámen dovážíme přímo od majitelů lomů v Česku, Polsku, Řecku, Indii, Rumunsku, Itálii, Chorvatsku a Slovensku. Díky této spolupráci nabízíme přírodní kámen za bezkonkurenční ceny. Sortiment tvoří horniny jako žula, pískovec, vápenec, andezit, čedič, travertin, mramor, rula, kvarcit, břidlice, zeolit, opuka, gneis, tufa, štěrky, drtě. Nemalý sortiment je i v soliterních kamenech, dekoračních kamenech mnoha velikostí a tvarů.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.