+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medovinárna

Klíčová slova: medovina, čaj, pivo, wifi, brno

E-mail: medovina@larp.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2008

Popis: Netradičný podnik v centre Brna, ktorý Vám okrem tradičného sortimentu ponúka aj výber z kvalitnej medoviny, sypaných čajov a mnoho mnoho ďalšieho. V prevádzke ponúkame bezplatný prístup k internetu.

Web: medovina.larp.sk

Další související informace

Restaurace Kanas

restaurace, kavárna, jídelna, brno, bezbariérová, – Restaurace nabízí jídla mezinárodní kuchyně, posezení v příjemném prostředí a milou obsluhou. V době obědů funguje také jídelna s velkým výběrem pokrmů. Pro kratší posezení můžete využít stylovou kavárnu. K dispozici je parkoviště přímo před budovou Restaurace Kanas.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0984 sekund.