+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Melshare

Klíčová slova: sdílení, videa, foto, mp3, komunita, facebook

E-mail: support@melshare.com

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: MeLShare je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na MeLShare můžete objevovat, sledovat, nahrávat a sdílet videa, fotografie, mp3, ankety, akce a mnoho dalšího.

Web: www.melshare.com

Další související informace

eOD.cz

bílé zboží, elektronika, foto, domácí spotřebiče – Internetový obchodní dům Vám nabízí bohatý sortiment za skvělé ceny. Nakoupit zde můžete vše od bílého zboží, elektroniky, přes parfémy, doplňky pro moderní byt, a hudební nástroje až po pneumatiky, jízdní kola, ochrannné pomůcky či zahradní techniku.

Videa Animace

animace, videa, stream, youtube, freevideo, – Nejlepší výběr videí a animací zdarma na internetu. Videa ze Stream, Youtube a dalších. Zábavná videa a animace zdarma. Videa a animace ke stažení.Nejlepší výběr videí a animací zdarma na internetu. Videa ze Stream, Youtube a dalších. Zábavná videa a animace zdarma. Videa a animace ke stažení.

Foto-video -Vzpominky.COM

foto, video, fotografie, svatba, svatby, svateb – Nabídka fotografických a video služeb se zaměřením na focení svateb, firemních a V.I.P. akcí, plesů a rodinných oslav. Tvorba ateliérové fotografie. Svatební video. Život každého z nás je poskládán z mnoha dílků. Každý dílek představuje určitou událost v našem životě. Událost někdy více důležitou, někdy méně. Pojďte společně s námi udělat maximum pro to, aby události, které jsou těmi nejdůležitějšími pro Vás, pro Vaši rodinu, pro Vaše blízké, byly kvalitním způsobem zaznamenány. Vaše vzpomínky tak zůstanou uchovány pro Vás a Vaše děti...

Načítání trvalo 0.0672 sekund.