+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Melshare

Klíčová slova: sdílení, videa, foto, mp3, komunita, facebook

E-mail: support@melshare.com

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: MeLShare je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na MeLShare můžete objevovat, sledovat, nahrávat a sdílet videa, fotografie, mp3, ankety, akce a mnoho dalšího.

Web: www.melshare.com

Další související informace

eOD.cz

bílé zboží, elektronika, foto, domácí spotřebiče – Internetový obchodní dům Vám nabízí bohatý sortiment za skvělé ceny. Nakoupit zde můžete vše od bílého zboží, elektroniky, přes parfémy, doplňky pro moderní byt, a hudební nástroje až po pneumatiky, jízdní kola, ochrannné pomůcky či zahradní techniku.

Kontrafakt

Kontrafakt, mp3, videa, fotky, rytmus, ego, aneš – Kontrafakt, Mp3, videa a videoklipy zdarma ke stažení, fotogalerie, historie, texty, akce, koncerty, fotoreporty, články, informace a novinky, ankety, vzkazy, archiv, členové, Mp3 přehrávač, odkazy, alba, fotoreport.

MůjTyp

komunita, seznamka, chat, diskuze, dotazníky, test – Seznamka a online komunita s možností zakládat vlastní diskuze, zhotovovat dotazníky nebo psát na chat. Na základě vyplnění registračního testu (zkrácená varianta testu MBTI) je uživatelům přidělen typ osobnosti, podle kterého snáze najdou podobně smýšlející lidi. Uživatele lze filtrovat i podle pohlaví, věku, bydliště a dalších kritérií

Načítání trvalo 0.0715 sekund.