+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilujeme

Klíčová slova: tapety na mobil, animace na mobil

E-mail: josef.reznicek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2008

Popis: Mobilujeme je portál pro všechny majitele mobilních telefonů. Najít v něm můžeme sekci zdarma pro stáhnutí animací a barevných tapet. Kromě toho stránky nabízejí mnoho zvuků do mobilu, tapet na displej vašeho telefonu, polyfonní a monofonní melodie, SMS tóny, animace, Java hry, reálné tóny a mnoho dalšího. Platba probíhá velice rychle- stačí poslat SMS zprávu a objednaný obsah vám během pár minut dojde. K dispozici je obsáhlá nápověda a česká zákaznická podpora. Díky tomuto portálu má každý možnost pohodlně zkrášlit svůj mobilní telefon. Ovládání je jednoduché, obsah je rozdělen do několika kategorií.

Web: mobilujeme.crazytomato.cz/

Další související informace

Tapety na mobil zdarma

Tapety na mobil zdarma – Na stránce tapetynamobil.hustej.net jsou k dispozici ke stažení tapety na mobil zdarma. Jsou rozděleny podle tématu (auta, dívky, příroda, zvířata atd.). Tapety na mobil zdrama jsou primárně v rozlišení 320x240.

Tapety na plochu - MoFo.c

tapety na plochu, wallpapers – Stáhněte si tapety na plochu vašeho počítače. Tapety jsou pro snadné vyhledávání řazeny do kategorií a jsou zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.1201 sekund.