+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilujeme

Klíčová slova: tapety na mobil, animace na mobil

E-mail: josef.reznicek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2008

Popis: Mobilujeme je portál pro všechny majitele mobilních telefonů. Najít v něm můžeme sekci zdarma pro stáhnutí animací a barevných tapet. Kromě toho stránky nabízejí mnoho zvuků do mobilu, tapet na displej vašeho telefonu, polyfonní a monofonní melodie, SMS tóny, animace, Java hry, reálné tóny a mnoho dalšího. Platba probíhá velice rychle- stačí poslat SMS zprávu a objednaný obsah vám během pár minut dojde. K dispozici je obsáhlá nápověda a česká zákaznická podpora. Díky tomuto portálu má každý možnost pohodlně zkrášlit svůj mobilní telefon. Ovládání je jednoduché, obsah je rozdělen do několika kategorií.

Web: mobilujeme.crazytomato.cz/

Další související informace

Tapety a obrázky na mobil

Tapety, obrázky, zdarma, tapety na mobil – Váš mobilní telefon může být krásný i uvnitř, pokud si vyberete pěknou uklidňující tapetu či obrázek na mobil. U nás se stahuje pouze zadarmo.

Tapety na mobil zdarma

tapety na mobil zdarma,na mobil zdarma, na mobil, – Buď originální! Vytvoř si vlastní tapety na mobil s libovolnými rozměry z jakéhokoli obrázku. Tapety votvoříš během dvou rychlých kroků. Využij nástroj na hledání obrázků na internetu snadno a rychle.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.