+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, En4U

Klíčová slova: modeláž nehtů, gelové nehty, nehtové studio

E-mail: marti.en4u@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Jsme moderní nehtové studio s mnohaletou tradicí. Provádíme modeláž nehtů a manikúru v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost s vysokou kvalitou Vašich nových gelových nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.studio-en4u.cz/

Další související informace

Online prodej nehtů

nehty, gelové nehty, akrylové nehty, nehtové – Nechtikovo.cz nabízí širokou škálu produktů pro modelaci umělých nehtů. U nás si zakoupíte všechen potřebný materiál pro modelaci gelových a akrylových nehtů, zdobení, tipy a také všechno pro ošetření přírodních nehtů a jejich zkrášlení. Nabízíme také školení v nehtovém dizajnu.

Gelové nehty - Informace

gelové nehty, fotogalerie gelových nehtů, gelové – Veškeré informace o modeláži gelových nehtů. Tipy a rady pro začátečníky s gelovými nehty. Na webu najdete spoustu informací o postupu gelových nehtů, doplnění gelových nehtů a další. Vhodné rady pro samouky a pro gelové nehty doma.

Modeláž gelových nehtů

gelové nehty, modeláž gelových nehtů – Modeláž gelových nehtů je základní dovedností při tvorbě, je to první krok ještě před zdobením. Správně provedená modeláž se projeví v delší trvanlivosti gelových nehtů, nevytváří se pak vzduchové bublinky a gelové nehty jsou hezčí.

Načítání trvalo 2.8906 sekund.