+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, En4U

Klíčová slova: modeláž nehtů, gelové nehty, nehtové studio

E-mail: marti.en4u@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Jsme moderní nehtové studio s mnohaletou tradicí. Provádíme modeláž nehtů a manikúru v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost s vysokou kvalitou Vašich nových gelových nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.studio-en4u.cz/

Další související informace

Gelové nehty - Informace

gelové nehty, fotogalerie gelových nehtů, gelové – Veškeré informace o modeláži gelových nehtů. Tipy a rady pro začátečníky s gelovými nehty. Na webu najdete spoustu informací o postupu gelových nehtů, doplnění gelových nehtů a další. Vhodné rady pro samouky a pro gelové nehty doma.

Kvalitní UV gely

nehty, gelové nehty, nehtové studio, uv gely – Nabízíme potřeby i materiál pro modeláž gelových a akrylových nehtů. Prodáváme veškeré druhy zdobení nehtů, 3D nálepky, kamínky, FIMO či razítka. V naší nabídce samozřejmě nechybí laky na nehty, UV gely na nehty, akryl na nehty a další. Nabízíme také pomůcky pro úpravu nehtů - pilníky na nehty, štětce, razítka na nehty a sady pro modeláž gelových a akrylových nehtů. V naší nabídce naleznete také UV lampy na nehty k vytvrzení UV gelů.

Masáže a modeláž nehtů

masáže, masáže praha 2, modeláž nehtů, gelové neht – Relaxační studio AnJi nabízí relaxační i sportovní masáže, exotické masáže: havajská Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, čokoládová, bambusová, medová masáž, indická antistresová masáž, thajská masáž či masáž pro těhotné. Dále modeláž nehtů či manikůra.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.