+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, En4U

Klíčová slova: modeláž nehtů, gelové nehty, nehtové studio

E-mail: marti.en4u@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Jsme moderní nehtové studio s mnohaletou tradicí. Provádíme modeláž nehtů a manikúru v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost s vysokou kvalitou Vašich nových gelových nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.studio-en4u.cz/

Další související informace

Gelové nehty fotografie

gelové nehty, gelové nehty fotografie – Unikátní koncept webu je zaměřen na fotografie gelových nehtů, které sami vkládají návštěvníci a mohou si fotografie mezi sebou sami hodnotit a komentovat, radit, kritizovat. Autorky fotografie tak lze i kontaktovat a diskutovat vlastní gelové nehty. Lze se tak velmi jednoduše inspirovat - fotografie poskytují základ pro vaše gelové nehty. Vyzkoušet si gelové nehty je možné i doma - nově k tomu slouží sada na gelové nehty, která obsahuje vše potřebné k modeláži i zdobení. Ta je určena začátečníkům i pokročilým - lze prostudovat řadu návodů a postupů, jak na gelové nehty a navíc využít naše fotografie na gelové nehty k plnému naučení, jak na to.

Kvalitní UV gely

nehty, gelové nehty, nehtové studio, uv gely – Nabízíme potřeby i materiál pro modeláž gelových a akrylových nehtů. Prodáváme veškeré druhy zdobení nehtů, 3D nálepky, kamínky, FIMO či razítka. V naší nabídce samozřejmě nechybí laky na nehty, UV gely na nehty, akryl na nehty a další. Nabízíme také pomůcky pro úpravu nehtů - pilníky na nehty, štětce, razítka na nehty a sady pro modeláž gelových a akrylových nehtů. V naší nabídce naleznete také UV lampy na nehty k vytvrzení UV gelů.

Masáže a modeláž nehtů

masáže, masáže praha 2, modeláž nehtů, gelové neht – Relaxační studio AnJi nabízí relaxační i sportovní masáže, exotické masáže: havajská Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, čokoládová, bambusová, medová masáž, indická antistresová masáž, thajská masáž či masáž pro těhotné. Dále modeláž nehtů či manikůra.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.