+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modelingová agentura

Klíčová slova: modeling,kurz,hosteska,modelka,školení

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Jsme agentura zaměřená na vyhledávání nových tváří pro modeling, hostesting, promo akce a televizní reklamu. Focení pro reklamní účely, časopisy, katalogy a práce v zahraničí. Našim modelkám zajišťujeme uplatnění na módních přehlídkách, akcích a castinzích nejrůznějšího charakteru.

Web: www.hg-modeling.cz

Další související informace

Junior centrum

Semináře, porady,školení, školy v přírodě – Velké rekreačně vzdělávací zařízení na břehu Sečské přehrady s celoročním provozem. V areálu zajišťujeme konání konferencí, školení, sjezdů, škol v přírodě, sportovních a turistických kurzů, zaměstnanecké sportovní hry, rekondiční zdravotní pobyty, rekreační pobyty, celostátní setkání.

Barmanský kurz

kurz, barman, lekce, rekvalifikace, nápoje – Přicházíme s novou generací barmanských kurzů. Chcete-li zvýšit úroveň svojí, či svých zaměstnanců, vyberte si jeden z našich kurzů. Nabízíme také možnost absolvovat barmanský kurz z domova a barmanský kurz v rámci rekvalifikačního kurzu. Skupinám poskytujeme slevy.

Vzdělávací Agentura, VAVS

akreditované semináře,kurzy,školení,veřejná správa – Vzdělávací Agentura pro Veřejnou Správu je akreditovaná vzdělávací instituce, která prostřednictvím seminářů pomáhá k profesnímu růstu úředníků, vedoucích úředníků a volených členů územně samosprávných celků.

Načítání trvalo 0.2965 sekund.