+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modelingová agentura

Klíčová slova: modeling,kurz,hosteska,modelka,školení

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Jsme agentura zaměřená na vyhledávání nových tváří pro modeling, hostesting, promo akce a televizní reklamu. Focení pro reklamní účely, časopisy, katalogy a práce v zahraničí. Našim modelkám zajišťujeme uplatnění na módních přehlídkách, akcích a castinzích nejrůznějšího charakteru.

Web: www.hg-modeling.cz

Další související informace

Školení řidičů online

školení řidičů,školení řidičů on-line,školení – Školení řidičů referentských vozidel on-line je nová forma školení e-learningovým systémem. Úleva pro firmy, zaměstnanci nemusí nikam chodit.Školení provádí autoškola a akreditované školící středisko. Vysoká kvalita provedeného školení za nízkou cenu.

ALSTEG - revize a zkoušky

alsteg,revize,zkoušky,školení,zdvihací zařízení – Provádíme revize a zkoušky zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, skladovacích zařízení, manipulační techniky, pohyblivých pracovních plošin a vázacích prostředků. V obsluze těchto typů zařízení a konstrukcí dále nabízíme školení a poradenskou činnost.

Školení firem

školení, firemní školení, školení firem – Potřebujete pro své zaměstnance vzdělávací kurzy nebo školení od kvalifikovaných odborníků? Na našem webu najdete celou řadu školení a kurzů z různých oblastí. Příjemný přístup lektorů nebo spousta praktických příkladů.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.