+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modelingová agentura

Klíčová slova: modeling,kurz,hosteska,modelka,školení

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Jsme agentura zaměřená na vyhledávání nových tváří pro modeling, hostesting, promo akce a televizní reklamu. Focení pro reklamní účely, časopisy, katalogy a práce v zahraničí. Našim modelkám zajišťujeme uplatnění na módních přehlídkách, akcích a castinzích nejrůznějšího charakteru.

Web: www.hg-modeling.cz

Další související informace

ALSTEG - revize a zkoušky

alsteg,revize,zkoušky,školení,zdvihací zařízení – Provádíme revize a zkoušky zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, skladovacích zařízení, manipulační techniky, pohyblivých pracovních plošin a vázacích prostředků. V obsluze těchto typů zařízení a konstrukcí dále nabízíme školení a poradenskou činnost.

Bezpečnost práce

dokumentace,PO,školení,kontroly,Bezpecnostprace – Zajišťování plnění zákonných povinností zaměstnavatelů v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana a požární prevence na pracovištích zaměstnavatele. Zpracování dokumentace BOZP a PO, školení, kontroly, audity, prověrky a revize.

BOZP consulting

bozp,po,bezpečnost práce,bezpečnosti práce,školení – Provádíme školení zaměstnanců v BOZP a PO (možnost i v angličtině), poradenskou a konzultační čínnost, provádění kontrol, vyhodnocování pracovních rizik, vedení dokumentace BOZP a PO, revize elektrozařízení.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.