+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montérky

Klíčová slova: montérky , pracovní oděvy

E-mail: googleadsense1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2012

Popis: Velmi vysoké nároky jsou v dnešní době kladeny především na kvalitní materiál. U kvalitních montérek je nutné, aby jejich materiál byl odolný vůči vodě, oleji a ohni. Dnešní montérky se také stávají reprezentativním oblečením dané firmy a taky skoro vždy nesou logo sponzora resp. logo a název firmy.

Web: www.monterky-monterky.cz/

Další související informace

Probez - pracovní oděvy

pracovní oděvy, pracovní obuv, holínky, montérky – Prodáváme pracovní oděvy, obuv, rukavice a ochranné pracovní pomůcky (montérky, holínky, brýle...). Možnost dodávek ochranných pomůcek do 24 hod. Výroba pracovní obuvi a rukavic na zakázku. Po celé ČR doprava zboží zdarma!

Spol. ochrany odškodnění

odškodnění, pracovní úraz, nemoc z povolání – Zastoupení poškozených při odškodnění pracovního úrazu, nemoci z povolání, dopravní nehody, chyby lékaře, úrazu dítěte ve škole a jiné události a dále při pojistném plnění z úrazové či životní pojistky.

ELDECO - Elektroinstalace

Vyhřívání okapů , domácí telefony, podlahové topen – Provádíme dodávky elektro dílů a elektroinstalace vyhříváných okapů, domácích telefonů,přístupových a docházkových systémů a podlahového topení. Zajistíme revize elektroinstalace a elektrických spotřebičů.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.