+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

My way school

Klíčová slova: anglictina, jazykova skola, kurz, anglicky

E-mail: yourantivir@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: Anglicka jazykova skola. Specialne kurzy pre rodicov s detmi. Dajte STOP memorovaniu a zacnite rozpravat. Objavte a zite English life!!! Ponuka aj kurzy obchodnej anglictiny, pripravu na statnu jazykovu skusku a maturitu. navstivte nasu webstranku www.mywayschool.sk

Web: www,mywayschool.sk

Další související informace

Arabština a perština

arabština, perština, kurz, výuka, překlad – - Individuální a skupinová výuka arabštiny a perštiny v Praze - Překlady a tlumočení z / do arabštiny a perštiny - Počítačové zpracování arabštiny a perštiny - Ostatní jazykové služby (arabština - perština)

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.