+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídka lektorování

Klíčová slova: lektorování, marketing, soft, skills, komunikace

E-mail: ajka.novotna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Nabídka lektorování soft skills - komunikace, krizová komunikace, obchodní znalosti, atd., marketingu včetně praktických ukázek tvorby kampaní, finanční gramotnosti a dalších témat. Lektoruji interaktivně - příklady, možnost vyzkoušet si probírané, hry, soutěže, atd.

Web: www.bc-novotna-ajka.webnode.cz

Další související informace

OK blog, blog OK business

šicí stroje, overlocky, elektro, marketing, foto – OK blog je blog o společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, neziskové organizace, průzkumy trhu, marketing, internetové obchody, akce a slevy, a další.

Destination Marketing

destination marketing, marketing, online marketing – Destination Marketing - komunikační agentura v cestovním ruchu. Nabízíme kompletní zajištění služeb v oblasti internetového marketingu a public relations pro cestovní kanceláře, hotely, lázně, DMC a CVB organizace.

Vše o airsoftu

airsoft, soft, bb, AEG, bunkr – Web kompletně zaměřený na airsoft, potřebné rady, tipy, triky a mnoho dalšího. Pokud nevíte, co to ten airsoft je, pojďte se podívat. Jedná se o adrenalinový sport hraný hlavně v lesích, napodobování military apod.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.