+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídka lektorování

Klíčová slova: lektorování, marketing, soft, skills, komunikace

E-mail: ajka.novotna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Nabídka lektorování soft skills - komunikace, krizová komunikace, obchodní znalosti, atd., marketingu včetně praktických ukázek tvorby kampaní, finanční gramotnosti a dalších témat. Lektoruji interaktivně - příklady, možnost vyzkoušet si probírané, hry, soutěže, atd.

Web: www.bc-novotna-ajka.webnode.cz

Další související informace

Moderní marketing

moderní marketing, PR články – Využijte této výhodné příležitosti a budujte chytře svůj moderní marketing! Moderní marketing, to je jedinečná příležitost pro Vaši firmu. Tento web je místem pro Váš moderní marketing. Na našich stránkách můžete inzerovat své vlastní PR články a reklamní texty a budovat tak vlastní moderní marketing.

Inventarizace pozemků pro veřejnou správu

REAL SOFT, inventura pozemků, inventura majetku, o – Specializované nástroje veřejné správy pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, rekonstrukce evidence majetku obcí na stav katastru nemovitostí, přepracování evidence majetku při pozemkových úpravách a obnově operátu KN.

International Trucker

reklama,inzerce, marketing, truck, český trucker – Obchodní společnost poskytující marketingové, reklamní a propagační služby. Nabízíme outdoorovou reklamu na LED obrazovkách,tištěnou reklamu a inzerci v motoristickém inzertním časopise Český Trucker a internetovou reklamu a propagací na automobilních portálech Trucks4you.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.