+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábory.cz - sportovní a z

Klíčová slova: sport, kroužek, nábor

E-mail: info@nabory.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2008

Popis: Sportovní a zájmové kroužky - hokej, fotbal, florbal, basketbal, volejbal, taneční a jazykové kroužky a další. Informační portál uveřejňující kontakty na kroužky nabírající nové členy. Katalog sportovních a zájmových kroužků zaměřený na získávání nových členů pro uveřejněné kroužky. Dále nabízí odborné články pro rodiče, trenéry a vedoucí kroužků.

Web: www.nabory.cz

Další související informace

opava

Opava,město,sport – Opava leží na řece Opavě v úrodném údolí, ohraničeném na jihozápadě výběžky Nízkého Jeseníku, východně od města se rozkládá Poopavská nížina. · střední nadmořská výška (centrum města): 257 m n. m. · nejnižší místo (řeka pod Komárovem): 236,5 m n.m. · nejvyšší místo (Hůrka jižně od městské části Podvihov) - 529,8 m n. m. · zeměpisná poloha: 49º 56´ s. š., 17º 54´ v. d.

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.