+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Národní park Nízké Tatry

Klíčová slova: nízké tatry, národní park, park, tatry, nízké

E-mail: nizketatrybiz@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Národní park Nízké Tatry (NAPANT) je jedním z devíti národních parků na Slovensku. Leží na středním Slovensku mezi údolími řek Váh a Hron. Národní park a jeho ochranné pásmo chrání celé horské pásmo Nízkých Tater.

Web: nizketatry.biz

Další související informace

České Švýcarsko

české švýcarsko, švýcarsko, národní park, park – Národní park České Švýcarsko, turistické informace a zajímavosti. Podrobné informace a detajly ubytování. Přímé kontakty na ubytovatele. Tipy na sportovní a turistické vyžití nejen pro sportovce a turisty.

Horské chaty Vysokých Tat

chaty, tatry, Vysoké Tatry, turistika, cestování, – Turistické stránky tatranských chat. Místa a cíle turistů, nechybí turistické stezky a odlehlá místa. Rainerka, Zámky, Bilíčka zda Terina jsou jen částí z množství chat Vysokých Tater. Vysoké Tatry na Slovensku

Super půjčka pro každého

super půjčka, nízké úroky, výhody půjčky – Super půjčka se super parametry od Perfect Money. Super půjčka je krátkodobý úvěr, který slouží především na překlenutí složité situace těsně před výplatou. K výhodám půjčky patří jasné podmínky, pevný poplatek bez dalšího úročení.

Načítání trvalo 3.0621 sekund.