+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Národní park Nízké Tatry

Klíčová slova: nízké tatry, národní park, park, tatry, nízké

E-mail: nizketatrybiz@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Národní park Nízké Tatry (NAPANT) je jedním z devíti národních parků na Slovensku. Leží na středním Slovensku mezi údolími řek Váh a Hron. Národní park a jeho ochranné pásmo chrání celé horské pásmo Nízkých Tater.

Web: nizketatry.biz

Další související informace

ubytování Slovensko

ubytování slovensko, tatry, liptov, dovolená – Slovensko a informace o něm navržené cestovatelům. Ubytování v mnoha oblastech. Prezentace zejména apartmánu s pokoji s koupelanami, podlažním vytápěním, kuchyní, terasou, parkovištem, zahradou na Liptově v Nízkych Tatrách. Pěkné ubytování v oblasti Nízkých Tater - Liptov. Zajímavé akční trakce v oblasti pobytů.

České Švýcarsko

národní park, české švýcarsko, turistika – Národní park zahrnuje významný říční přístav v Děčíně, nádherné Zámecké zahrady, soutěsky říčky Kamenice nedaleko Hřenska. Slavné úzké schody ve skalní průrvě u Jetřichovic známé také jako Andělské schody.

Firemní vozový park

park, firma, automobil, vozy – Web věnující se firemní flotile aut. Firemní vozový park je běžnou součástí většiny firem. Firmy tak poskytují zaměstnancům možnost využití firemního vozu k pracovním účelům. Dozvíte se veškeré podstatné informace o vozovém parku v České republice i o vozových parcích firem.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.