+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NejFotograf.cz

Klíčová slova: Fotografie,fotograf,svatební fotograf,svatba

E-mail: pavel@nejfotograf.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Největší katalog fotografů Nejfotograf.cz, jehož cílem je zprostředkování fotografických služeb koncovým zákazníkům, ať už se jedná o fotografování svateb, portrétů a jiného. Hledáte-li fotografa navštivte náš web.

Web: www.nejfotograf.cz

Další související informace

Photoforum.cz

fórum,fotogalerie,galerie,album,fotky,fotografie – Tématicky rozsáhlé fórum s fotogalerií, poradenstvím a diskuzí nad Vašimi fotografiemi, popisem fotografických postupů a technik, fotoaparátů a související techniky, pomoc s jejím výběrem, výměna zkušeností a vše okolo fotografie a fotografování.

Fotogalerie

Fotografie, fotky, elektronické pohlednice – Na stránkách naleznete fotografie přírody v různých ročních obdobích, květin, západů slunce, hub, hor, hmyzu a další fotky, které jsou rozděleny do kategorií. Jednotlivé fotografie je možné zasílat jako elektronické pohlednice.

M Band - živá hudba

svatba, hudba, ples, karaoke, živá hudba, narozeni – Živá hudba na vaši svatbu, narozeniny, firemní večírek, ples. Kromě písniček českých nabídneme široky repertuár v polském jazyce, zpívame i anglicky, španělsky italsky ... Díky širokému repertoáru jsme schopni dostát téměř každému Vašemu hudebnímu přání od hitovek 50. let přes polky a valčíky, můžeme se pohybovat v oblasti jazzu, rádi si dáme nějakou tu rockovou skladbičku, cizí nám nejsou nejlepší roky taneční hudby - 80. a 90. léta, umíme i současné hity. Při dostatečném předstihu před samotnou akci, jsme sto připravit i nějaké speciální číslo na přání.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.