+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nice2me

Klíčová slova: fotoepilácia, kavitácia, akné, cievok, tváre, tela

E-mail: krasa@nice2me.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2011

Popis: Estetické a laserové štúdio Nice2me v ktorom nájdete ničím nerušený relax a pohodu. Ponúkame Vám: Kavitácia, radiofrekvencia, odstránenie ochlpenia (fotoepilácia), odstránenie akné, škvŕn, cievok, fotoomladenie tváre a tela s najnovšou IPL technológiou.

Web: www.nice2me.sk

Další související informace

Akné

Akné, projevy akné, léčba akné, jizvy po akné – Webové stránky www.jaklecitakne.cz vám poskytnou veškeré informace o tomto kožním onemocnění. Akné nepostihuje převážně mladé lidi v pubertálním věku. Pokud se chcete dozvědět jak akné léčit, rady najdete na našich webových stránkách.

Centrum hubnutí s trvalým

hubnout,zdrava výživa,produkty,analýzy stavby těla – Stránka je věnovaná, hubnutí, doplněná glosami s výrazným zaměřením na hubnuti. Jednotlivé rubriky podrobněji popisuji každý styl hubnutí a výsledku, podrobné analýzy stavby těla, produktech zdravé výživy.

Tradiční čínská medicína

tradiční čínská medicína, akné, hemeroidy, migréna – Web Mudr. Josefa Mačeka zaměřený na tradiční čínskou medicínu a její účinné léčby mnoha problémů.Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínský vědní obor, sloužící zachování zdraví, který má svou filosofii, fyziologii a patologiii a taktéž vynikající léčebné možnosti. Ty nastolují rovnováhu v organismu. Tato harmonie znamená ZDRAVÍ.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.