+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nice2me

Klíčová slova: fotoepilácia, kavitácia, akné, cievok, tváre, tela

E-mail: krasa@nice2me.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2011

Popis: Estetické a laserové štúdio Nice2me v ktorom nájdete ničím nerušený relax a pohodu. Ponúkame Vám: Kavitácia, radiofrekvencia, odstránenie ochlpenia (fotoepilácia), odstránenie akné, škvŕn, cievok, fotoomladenie tváre a tela s najnovšou IPL technológiou.

Web: www.nice2me.sk

Další související informace

Medicatus - kosmetika

Mrtvé moře, lupénka, ekzém, akné, celulitida – Léčivá a zkrášlující síla minerálů z Mrtvého moře je známá po staletí. Vrátíme-li se tisíce let zpět ke starým Egypťanům, zjistíme, že již kdysi Kleopatra nechala vybudovat své vlastní lázně, aby se pro krásu, mladistvější vzhled koupala v soli a ze stejného důvodu své tělo pokrývala bahnem z Mrtvého moře. Z dnešního pohledu má Mrtvé moře nový rozměr. Unikátní terapeutický význam a omlazující í účinek minerálů z Mrtvého moře je vědecky podložený a především osvědčený výbornými výsledky léčebný procedur. Vhodně aplikované minerály z Mrtvého moře poskytují pomoc při mnoha běžných svalových kloubních obtížích (revma), při dermatologických onemocněních (lupénka, akné, ekzém atd.) Zároveň významně zkrášlují pokožku i pleť. Mají vysokou schopnost regenerovat kůži, především co se týká její vlhkosti, zabarvení, jasu a přirozené kyselosti PH. Vysoce koncentrované účinky minerálů Mrtvého moře najdete v kosmetice ZOAR. Přípravky obsahují čistě přírodní přísady a jsou bez chemické parfemace. Rostlinné složky v krémech, terapeutických solích jsou v BIO kvalitě. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jsou baleny do recyklovatelných obalů. Krémy, čisticí a zkrášlující mléka a terapeutické soli jsoucertifikovány pro český trh. Společnost Medicatus tuto jordánskou kosmetiku nabízí skladem a současně na svých webových stránkách doporučuje přesné postupy a léčebné kůry, které je vhodné pro maximální léčebný účinek Mrtvého moře dodržet.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Biolampa

biolampa, bioptron, akne, bolesti chrbta – Biolampa Bioptron sa počas dlhých rokov osvedčila v mnohých prípadoch a je vhodnou liečebnou metódou pri zdravotných problémoch akými sú akne, operačné rany, jazvy a rany po úrazoch, ktoré vznikajú dôsledkom cukrovky, popálenín, preležanín.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.