+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nokia N8

Klíčová slova: Nokia N8

E-mail: n8nokia@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2011

Popis: Představujeme Ti web plný informací o telefonu Nokia N8. Na těchto stránkách najdeš zajímavé články, recenzi, tapety, užitečné odkazy na hry, videa a nechybí ani diskusní fórum. O telefonu Nokia N8 je tu dost informací nejen pro budoucí majitele tohoto telefonu.

Web: n8.nokiazone.cz/

Další související informace

PrimaMobil.cz

mobilní telefony, mobily, příslušenství, nokia – Internetový obchod zaměřený na mobilní telefony a příslušenství značek Nokia, Sony Ericsson, HTC, LG, a další. Nabízíme pouze originální zboží určené pro český trh, rychlé dodání, většina zboží skladem. Profesionální přístup a péče o zákazníky.

Nokia 500 Fate

Nokia 500 FAte, tapety, hry – Představujeme Ti internetový web o mobilním telefonu Nokia 500 Fate. Najdeš tu zajímavé informace, výhody, nevýhody, doporučené příslušenství, tapety, video, hry, ale především diskusní fórum nejen pro současné majitele tohoto telefonu. O Nokii 500 víme vše.

Nokia 500

nokia 500,mobil,telefon – Nokia 500 je nový telefon od Finského světoznámého výrobce mobilních telefonů Nokia. Telefon se vyznačuje 1 GHz procesorem a velmi nízkou cenou, takže téměř každý si může tento kvalitní kousek dovolit.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.