+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Novus Bios

Klíčová slova: novus,bios,blog,novus bios,život,svét, realita

E-mail: anton.jakub@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2013

Popis: Project Bios, Skupina blogerů, která se dala dohromady za jediným cílem a to stvořit uplně nový blog, jehož kvalita bude založena na různorodosti a zkušenosti každého z členů skupiny. novusbios.blogspot.cz

Web: novusbios.blogspot.cz/

Další související informace

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Načítání trvalo 0.1915 sekund.