+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Numerologie-grafologe-tarot

Klíčová slova: Numerologický rozbor, grafologický výklad

E-mail: ivanovova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Numerologie znamená zkoumání data narození určitého člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osoby.Datum narození zdaleka nevypovídá jen o povahových rysech. Lze z něj vyčíst i mnohé schopnosti člověka vyrovnat se se světem, o jeho profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii, problémech v dětství a řadě dalších.

Web: numerologie-grafologie-tarot.cz

Další související informace

Velký online sná - vaše k

Online snár , výklad snů – Stránka pro všechny snílky a vykladače snů. Čtení o snech a spánku, výklad snů. Sny jsou přirozené procesy našeho těla, řízené našimi geny. Naleznete vyznam vaseho snu co znamena od A do Z . taky tady je pěkné forum.

Věštírna online - výklad

Věštírna, výklad tarotu, mariášové karty, volejte – Volejte věštce a získejte výklad budoucnosti. Věštírna po telefonu, výklad karet a tarotu. Odpovídají Vám budou odborníci na astrologii, numerologii a tarot. Volejte věštce a získejte výklad budoucnosti. Věštírna po telefonu, výklad karet a tarotu. Odpovídají Vám budou odborníci na astrologii, numerologii a tarot.

Hotel Trosky v Rovensku pod Troskami

Hotel Trosky,ubytování v Rovensku pod – Hotel Trosky - tradiční místo odpočinku a dobrého jídla - se nachází v CHKO Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou - hradem Trosky.Hotel je v provozu od dubna do konce října a jeho kapacita ubytování je 39 lůžek v sedmi dvoulůžkových a čtyřech vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Všechny pokoje i apartmány mají kompletní sociální zařízení. K dispozici je wi-fi internet a TV. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci a salonku s terasou.V nedávné době došlo ke kompletní rekonstrukcí, takže dnes hotel poskytuje služby na úrovní tří hvězdiček.

Načítání trvalo 2.6708 sekund.