+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

obalime

Klíčová slova: obaly, obalové materiály, lepící pásky

E-mail: obalime@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Web věnovaný netradičním využití obalových materiálů v praxi. Podívejte se na zajímavosti jak se dají obaly využít. DO dalších sekcí budou přibývat obalová videa, souboj v bublinkových fóliích a mnoho dalšího zajímavého obsahu.

Web: www.obalime.cz

Další související informace

Zdeněk Kolda

velkoobchod s obaly, potravinářské obaly, obalové – Jsme velkoobchod s obaly a zejména prodáváme potravinářské obaly, fólie, sáčky, balící papíry, lepící pásky, papírové tácky, jednorázové nádobí, plastové nádobí, ozdobné stuhy a další obalový materiál.

ZLP s.r.o. - zabalte to s

obalové materiály, igelity – Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.

Obalové materiály

obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, h – Fatran.cz - plasty s tradicí - nabízí široký sortiment jako jsou obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, hydroizolační systémy, PVC fólie, domácí a zahradní potřeby, vytlačované plastové profily.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.