+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

obalime

Klíčová slova: obaly, obalové materiály, lepící pásky

E-mail: obalime@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Web věnovaný netradičním využití obalových materiálů v praxi. Podívejte se na zajímavosti jak se dají obaly využít. DO dalších sekcí budou přibývat obalová videa, souboj v bublinkových fóliích a mnoho dalšího zajímavého obsahu.

Web: www.obalime.cz

Další související informace

Zdeněk Kolda

velkoobchod s obaly, potravinářské obaly, obalové – Jsme velkoobchod s obaly a zejména prodáváme potravinářské obaly, fólie, sáčky, balící papíry, lepící pásky, papírové tácky, jednorázové nádobí, plastové nádobí, ozdobné stuhy a další obalový materiál.

Obalové materiály

lepicí pásky, krepové a maskovací pásky – V eshopu nabízíme prodej obalových materiálů zejména lepicí pásky, odvinovače pásek, ohraničovací nelepivé pásky, strečové a bublinkové fólie včetně odvíječů. Dále nabízíme samolepicí kapsy na dokumenty, uzavíratelné zip sáčky, plastové obálky.

Paketo - obaly, obalové materiály

obalové materiály, balící materiály, bublinkové ob – V našem internetovém obchodě najdete nabídku kvalitních obalů a obalových materiálů. Z širokého výběru si můžete vybrat produkty vhodné jak pro podnikatele, tak pro použití v domácnosti. Navštivte náš obchod.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.