+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

obalime

Klíčová slova: obaly, obalové materiály, lepící pásky

E-mail: obalime@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Web věnovaný netradičním využití obalových materiálů v praxi. Podívejte se na zajímavosti jak se dají obaly využít. DO dalších sekcí budou přibývat obalová videa, souboj v bublinkových fóliích a mnoho dalšího zajímavého obsahu.

Web: www.obalime.cz

Další související informace

Obalové materiály

obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, h – Fatran.cz - plasty s tradicí - nabízí široký sortiment jako jsou obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, hydroizolační systémy, PVC fólie, domácí a zahradní potřeby, vytlačované plastové profily.

Paketo - obaly, obalové materiály

obalové materiály, balící materiály, bublinkové ob – V našem internetovém obchodě najdete nabídku kvalitních obalů a obalových materiálů. Z širokého výběru si můžete vybrat produkty vhodné jak pro podnikatele, tak pro použití v domácnosti. Navštivte náš obchod.

Led pásky Praha

Led pásky, led pásky Praha, led pásky Praha 5 – LED pásky jsou svítivé diody naletované na dlouhém úzkém pásu klasického plošného spoje. Svým tvarem připomínají tyto pásky zářivky. Délka pásků se nejčastěji pohybuje v mezích 250mm až 500mm. Díky mnoha typům nemají led pásky žádné omezení a lze je instalovat i do míst, kde by tradiční svítidla a klasické zdroje světla nemohla být použita. LED pásky nabízíme ve všech barevných variantách, včetně RGB LED pásků, u kterých máte možnost nastavení libovolné barvy. Pro osvětlení pracovní plochy doporučujeme led pásky v barvách studená bílá a teplá bílá. Jako dekorační či efektové LED osvětlení zajistí LED pásky červené, zelené, modré a žluté. Jedná se o nadčasový, úsporný zdroj světla. Montáž je velice snadná, díky samolepící folii se LED pásek jedno duše přilepí na předem očištěný a odmaštěný povrch.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.