+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

obalime

Klíčová slova: obaly, obalové materiály, lepící pásky

E-mail: obalime@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Web věnovaný netradičním využití obalových materiálů v praxi. Podívejte se na zajímavosti jak se dají obaly využít. DO dalších sekcí budou přibývat obalová videa, souboj v bublinkových fóliích a mnoho dalšího zajímavého obsahu.

Web: www.obalime.cz

Další související informace

stretch folie

stretch fólie, streč, fixacni folie, lepici pasky – Nabízíme velmi kvalitní a rozšířený sortiment jak ručních tak i strojních stretch fólii za velmi nízké ceny! Stretch (streč) fólie všech druhu, rozměru, průtažnosti, tloušťky a barev. Dále odvíječe, páskovače, vazaci pásky a lepicí pásky.

Akart - kartonové obaly

krabice, karton, lepenka, kartonové obaly, kartoná – Akart CZ vyrábí a dodává kartonové obaly z vlnitých i hladných lepenek včetně potisku flexotisk nebo ofsetový tisk. Přepravní krabice a obaly, skládací klopové krabice, tvarové výseky, průmyslová a spotřební kartonáž. Obalové služby a servis, poradenství.

Dekorační nálepky na zeď

dětské samolepící dekorace, lepící dekorace na zeď – Naše trendové "walldesign" samolepky na zeď jsou určeny na různé povrchy, jako jsou drsné stěny, dřevo, sklo, zrcadla, obkladačky atd.., Jsou jednoduše aplikovatelné i odstranitelné bez poškození povrchu, na kterém byly nalepeny. Jsou určeny pro všechny prostory, od kanceláří, přes obýváky, kuchyně, koupelny, až po dětské pokoje a zamilujete si je nejen Vy ale i Vaše děti.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.