+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní akademie Praha

Klíčová slova: obchodní akademie, obchodní institut, maturita

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Staňte se studentem Obchodní akademie Staňte se studentem Obchodní akademie Praha, či Obchodního institutu. Nabízíme denní i dálkové studium a dosti využívaná je možnost studia několika předmětů v anglickém jazyce dovršené mezinárodní anglickou maturitou.

Web: www.oapraha.cz

Další související informace

SalesConcepts, s.r.o.

zahraniční obchod, strategie, obchodní spolupráce – Poskytujeme poradenství a podporu středně velkým podnikům pro export na trhy převážně německy mluvících zemí. Pomoc při realizaci podnikatelský záměrů - stanovení cílů, analýza trhu, plánování, příprava marketingových koncepcí, vyhledávání partnerů pro spolupráci, zakládání poboček a firem, daňové poradenství a další.

Evropské obchodní centrum

Evropské obchodní centrum,obchod,obchodni centrum, – Databáze a katalog podnikatelů Internetový portál EOCentrum.cz je součástí projektu EBCentre.eu (Europan business centre) jako projekt zaměřený na zařazování a zveřejňování podnikatelských subjektů v ČR.

Codecci - crm systém

crm, obchodní systém, informační systém, – Jednoduchý obchodně-marketingový informační CRM systém, který vám umožní systematicky pracovat se zákazníky a jejich zakázkami. Pracovat týmově a sdílet informace v rámci vašeho pracovního týmu. Systém značně usnadní delegování úkolů a sdílení dat.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.