+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní akademie Praha

Klíčová slova: obchodní akademie, obchodní institut, maturita

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Staňte se studentem Obchodní akademie Staňte se studentem Obchodní akademie Praha, či Obchodního institutu. Nabízíme denní i dálkové studium a dosti využívaná je možnost studia několika předmětů v anglickém jazyce dovršené mezinárodní anglickou maturitou.

Web: www.oapraha.cz

Další související informace

Obchodní právo

Obchodní právo, fúze, pracovní právo – Specializovaná advokátní kancelář pro oblast obchodního práva, práva informačních technologií, softwarového a internetového práva a doménových sporů. Poskytujeme právní služby v jazyce anglickém, německém, francouzském, polském a slovenském.

JUDr. Pavel Breda, Advoká

advokát, advokátní kancelář, rozvod, obchodní práv – Advokátní kancelář JUDr. Pavel Breda poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obchodní, občanské, pracovní, trestní, správní, autorské právo, smluvní agendu. Právní poradenství v právu českém, německém a EU v jazyce českém, německém, anglickém, italském a ruském.

Obchodní dům

Obchodní dům, Obchod – Hledáte důvěryhodné informace? Potřebujete poradit v oblasti cestovaní, kultury, počítačů, eshopů nebo zkrátka celého internetu? Právě pro Vás je tu Dům obchodu - web plný kvalitních informačních článků ze světa.

Načítání trvalo 0.0894 sekund.