+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní angličtina

Klíčová slova: obchodní angličtina

E-mail: obchodni-anglictinaeu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Obchodní angličtina je specifický jazyk používaný v obchodní mluvě. Na těchto stránkách se dozvíte něco o tom, co obchodní angličtina je, jaké má využití, kde se ji můžete naučit, jakými metodami a co je obsahem výuky.

Web: www.obchodni-anglictina.eu/

Další související informace

Jazyková škola v ČR

jazyková škola, angličtina, anglictina – Seznam jazykových škol a jazykových kurzů v České republice. Podrobné vyhledávání jazykových škol a firem poskytujících jazykové vzdělávání. Vyhledávat lze podle regionu a daného jazyka. V katalogu se zobrazují kontakty a adresy na jazykové školy.

Jazyková škola HOUDEK

angličtina překlady, překladatel němčina, překlada – Jazyková škola HOUDEK Vám nabízí: rychlé a kvalitní překlady do/z řady světových jazyků, obecné i odborné překlady za rozumné ceny, soudně ověřené překlady, team zkušených překladatelů s dlouholetou praxí, jazykové kurzy

Pipík.cz

Blue Nose Friends, Me to You, Anglictina pro deti – Pipík.cz nabízí značkové zboží dovážené z Velké Británie. Zaměřujeme se na kvalitní anglické knížky a DVD pro děti, anglické knížky plné obrázků a zajímavých přiběhů. Dále nabízíme značkové zboží a plyšové hračky od Blue Nose Friends a Me To You a jejich sortiment jako jsou hrníčky, papuče, rámečky na fotky, deky a polštáře.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.