+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní angličtina

Klíčová slova: obchodní angličtina

E-mail: obchodni-anglictinaeu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Obchodní angličtina je specifický jazyk používaný v obchodní mluvě. Na těchto stránkách se dozvíte něco o tom, co obchodní angličtina je, jaké má využití, kde se ji můžete naučit, jakými metodami a co je obsahem výuky.

Web: www.obchodni-anglictina.eu/

Další související informace

OC Chodov - obchodní cent

OC Chodov, Chodov, obchodní centrum Chodov, Chodov – Hledáte informace o obchodním centru Chodov? OC Chodov je moderní obchodní centrum se vším všudy. Najdete ho poblíž stanice metra Chodov na Praze 11 a poprvé otevřelo svoje dveře zákazníkům 9. listopadu 2005.

Advokátní kancelář

advokát, právo, občanský zákoník, obchodní zákoník – Advokátní kancelář poskytuje svým klientům právní služby ve všech významných oblastech práva, a to jak na území České republiky, tak i pro Evropskou unii ve spolupráci s partnerskými zahraničními kancelářemi. Vzhledem k tomu, že naším cílem je poskytovat své služby na vysoké odborné a profesionální úrovni, neustále se vzděláváme a sledujeme nejnovější judikaturu či odborné publikace tak, abychom vždy při řešení každého právního případu mohli zohlednit aktuální vývoj v dané oblasti. Preferujeme zejména individuální přístup k požadavkům klienta.

Stránky pro Váš rozvoj

Vzdělávání, rozvoj, trénink, obchodní dovednosti – O.K. Trenink je společnost, která pro vás připraví tréninky a školení na míru, vzdělávací programy s měřitelným efektem a speciální tréninky pro podporu a rozvoj vašich týmů. Tréninky, školení, vzdělávací projekty.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.