+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OC Chodov - obchodní cent

Klíčová slova: OC Chodov, Chodov, obchodní centrum Chodov, Chodov

E-mail: katalogy010@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2009

Popis: Hledáte informace o obchodním centru Chodov? OC Chodov je moderní obchodní centrum se vším všudy. Najdete ho poblíž stanice metra Chodov na Praze 11 a poprvé otevřelo svoje dveře zákazníkům 9. listopadu 2005.

Web: www.oc-chodov.cz

Další související informace

Hotel Perla

Hotel perla, Praha, centrum prahy, designový hotel – Perla je nově zrekonstruovaný designový hotel v centru Prahy na rohu Perlové a Rytířské ulice. Díky skvělé poloze mezi Václavským náměstím a Starým Městem mají hosté na dosah ruky veškeré památky starobylé Prahy. Poskytuje 64 klimatizovaných pokojů.

Hotel Chodov v Praze

Hotel, Chodov, Hotel Chodov, ubytování, wi-fi, – Hotel nabízí ubytování nedaleko dálnice D1 s vlastním parkovištěm. Česká restaurace v objektu. WIFI zdarma. Centrum Chodov a the Park vzdáleny 1 km. Hotel Chodov na Praze 4 nabízí pohodlné ubytování obklopené obchodními centry i zelení nedalekého přírodního parku Hostivař.

Residence Chodov

byty chodov, bydleni chodov, byty Praha, nove byty – Rezidence Chodov nabízí nové byty na Praze 4. Naše rezidence má ambice oslovit i náročnou klientelu vyhledávající kvalitní bydlení moderního stylu v Praze. Moderní architektura a bezbariérový přístup, to je Rezidnece Chodov.

Načítání trvalo 0.0883 sekund.