+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okské nože

Klíčová slova: Lovecké nože, Okské nože, Lovecké nože

E-mail: info@okskenoze.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2011

Popis: Společnost Okské nože se zabývá výrobou nožů pro různé účely, vyrábí nože porcovací, myslivecké, turistické a rybářské. Na český trh vstoupila v roce 2009 a těší se zde velké popularitě díky vysokému poměru nabízené kvality k nízkým cenám. Společnost Okské nože sídlí v Rusku, v malém městě Pavlovo na Oke. Zmínku o tomto městě najdeme již v dopisech z roku 1566 a sahá až k době vládnutí cara Ivana Hrozného. Město bylo známo především tím, že dodávalo kované zbraně přímo na carský dvůr. Známe naše produkty Naši zaměstnanci znají a pečlivě studují všechny možnosti našich produktů, poskytujeme jim stálé školení a to nám pomáhá v tom, být odborníky v našem oboru. Když nám zavoláte, můžete si být jistí, že vám poradíme s výběrem vhodného nože. Držíme se pravidla „Víme, co prodáváme!“ Naše strategie - Tvoříme profesionální tým, který dokáže splnit všechny požadavky našich klientů - Spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli - Chceme, aby byl klient součástí našeho týmu - Důležité je, aby byl zákazník spokojený a měl z našeho produktu radost Naše ceny Snažíme se přizpůsobit ceny možnostem našich klientům. Chceme, aby naše zboží bylo dostupné a to za příjemnou cenu. "Chceme, abyste měli radost nejen z kvality našich produktů, ale i z ceny, za jakou je zakoupíte." Váš tým Okské nože

Web: www.okskenoze.eu

Další související informace

Keramické nože

keramické nože, keramika, nože, ostré nože – Keramické nože jsou nože budoucnosti, které jsou o poznání tvrdší, ostřejší, kvalitnější a hlavně trvanlivější než obyčejné ocelové nože. Keramické nože jsou nože budoucnosti, které jsou o poznání tvrdší, ostřejší, kvalitnější a hlavně trvanlivější než obyčejné ocelové nože.

Nože-Pok.cz

kvalitní nože, kapesní nože, kuchyňské nože – Internetový obchod s kvalitními noži. Kapesní nože, klasické nože i kuchyňské nože všech značek - WÜSTHOF Solingen, Benchmade, Leatherman a Victorinox. Vše ihned skladem. Provozujeme i kamenný obchod.

E-knives.com - nože

nože,lovecké nože,turistické nože, vojenské nože – Jsme hlavní distributoři nožů Kizlyar, A&R a Nord Crown. Dodáváme nože do Evropy, USA a Austrálie. Nově jsme pro Vás otevřeli internetový obchod e-knives.com. Najdete u nás široký výběr loveckých, vojenských a turistických nožů. Jako dodavatelé Vám nabízíme jedinečné podmínky za nejlepší ceny.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.