+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okské nože

Klíčová slova: Lovecké nože, Okské nože, Lovecké nože

E-mail: info@okskenoze.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2011

Popis: Společnost Okské nože se zabývá výrobou nožů pro různé účely, vyrábí nože porcovací, myslivecké, turistické a rybářské. Na český trh vstoupila v roce 2009 a těší se zde velké popularitě díky vysokému poměru nabízené kvality k nízkým cenám. Společnost Okské nože sídlí v Rusku, v malém městě Pavlovo na Oke. Zmínku o tomto městě najdeme již v dopisech z roku 1566 a sahá až k době vládnutí cara Ivana Hrozného. Město bylo známo především tím, že dodávalo kované zbraně přímo na carský dvůr. Známe naše produkty Naši zaměstnanci znají a pečlivě studují všechny možnosti našich produktů, poskytujeme jim stálé školení a to nám pomáhá v tom, být odborníky v našem oboru. Když nám zavoláte, můžete si být jistí, že vám poradíme s výběrem vhodného nože. Držíme se pravidla „Víme, co prodáváme!“ Naše strategie - Tvoříme profesionální tým, který dokáže splnit všechny požadavky našich klientů - Spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli - Chceme, aby byl klient součástí našeho týmu - Důležité je, aby byl zákazník spokojený a měl z našeho produktu radost Naše ceny Snažíme se přizpůsobit ceny možnostem našich klientům. Chceme, aby naše zboží bylo dostupné a to za příjemnou cenu. "Chceme, abyste měli radost nejen z kvality našich produktů, ale i z ceny, za jakou je zakoupíte." Váš tým Okské nože

Web: www.okskenoze.eu

Další související informace

Nože-Josef Pajl

nůž, nože, kapesní nůž, – Nože - Josef Pajl. Fotogalerie s noži loveckými i sběratelskými. Nože vyrábím od roku 1981. Profesionálně od roku 1990 z vlastní uhlíkaté damascénské oceli, nerezavějících ocelí práškových, nerezavějících damascénských ocelí, titanu, stříbra, zlata..

Keramické nože

keramické nože, nože – V každé kuchyni je zapotřebí kvalitní a ostrý nůž. Tyto podmínky splňují keramické nože. Keramické nože jsou lehké a mají nelepivý povrch. V každé kuchyni je zapotřebí kvalitní a ostrý nůž. Tyto podmínky splňují keramické nože. Keramické nože jsou lehké a mají nelepivý povrch.

Japonské kuchyňské nože

nože, nůž, kuchyňské nože, brousky na nože, kerami – Eshop s kuchyňskými japonskými noži s perfektním ostřím. Prodej keramických nožů v kvalitním provedení . Brousky na nože i elektrické, škrabky a nůžky. Nože a příslušenství ve velmi vysoké kvalitě a dokonalém provedení.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.