+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Optické klamy a iluze

Klíčová slova: optické klamy iluze

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Na našich stránkách si můžete prohlédnout sbírku optických klamů. Optické klamy a iluze jsou zde přehledně uspořádány pro lepší uživatelský komfort. Optické klamy a iluze nás sice někdy mohou potrápit, zároveň však díky nim můžeme pracovat na počítači, sledovat televizi nebo chodit do kina.

Web: opticke-klamy.yin.cz/

Další související informace

Brýle optické

komplet brýlí, brýle domu, optické dle předpisu – Nabízíme komplet brýlí: kvalitní brýlové obroučky + tvrzené polykarbonové brýlové čočky s antireflexem od 899 Kč !!! V našem obchodě najdete spoustu článků o tom jak vybrat obruby, čím se liší materiály obrub.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0510 sekund.