+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Optické klamy a iluze

Klíčová slova: optické klamy iluze

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Na našich stránkách si můžete prohlédnout sbírku optických klamů. Optické klamy a iluze jsou zde přehledně uspořádány pro lepší uživatelský komfort. Optické klamy a iluze nás sice někdy mohou potrápit, zároveň však díky nim můžeme pracovat na počítači, sledovat televizi nebo chodit do kina.

Web: opticke-klamy.yin.cz/

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0667 sekund.