+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ordinace v růžové zahradě

Klíčová slova: ordinace, online, díly

E-mail: ordinace2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Na našem webu najdete k dispozici všechny epizody Ordinace v růžové zahradě 2. Nemusíte tedy už vyčkávat na nové díly v televizi, ale můžete shlédnout všechny epizody najednou. Kromě toho u nás najdete informace ze zákulisí tohoto seriálu.

Web: www.ordinace2.cz/

Další související informace

Znamení koně

znameni, kone, serial, ct1, dily, online – Dějem seriálu znamení koně se ČT vrací k tradici seriálu z prostředí chovatelů koní - Dobrá voda - který již zažil mnoho repríz a stále je u diváků nesmírně populární. Znamení koně je nový třináctidílný seriál z produkce České televize. Seriál Znamení koně naleznete ve vysilání ČT1 a ČT HD od 11.2.2011 vždy v páteční večer ve 20:00.

Seriál Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc, online – Informace o seriálu Tisíc jedna noc najdete na našem webu www.tisic-a-jedna-noc.cz. Zajímají vás postavy nebo poslední a nejnovější epizody? U nás najdete archiv všech dílů tohoto seriálu a můžete si je shlédnout kdykoliv.

TennisManager

tenis, hra, online, turnaj, liga, kurt, antuka – Tennismanager je online manažer z prostředí tenisu. Začínáš v malém neslavném klubu který vlastní 7 hráčů. Postupně jich trénuj, posílej na turnaje a získej nové finance pro rozvoj klubu. Budeš schopen klub přivést ke slávě? Dokážeš vyhrát se svými hráči mezinárodný turnaje? Vyzkoušej to. Hra je zdarma.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.