+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orientální tanec

Klíčová slova: orient indický cikánský tanec vystoupení seminář

E-mail: sona.machova@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2008

Popis: Galerie orientálních tanců. Povídání o historii, kostýmech a tanečnch stylech. Kurzy a semináře břišních tanců. Pestrá paleta vystoupení počínaje sólovými tanci a konče skupinovou show s ohněm a tancem.

Web: www.orient.ic.cz

Další související informace

NejFotograf.cz

Fotografie,fotograf,svatební fotograf,svatba – Největší katalog fotografů Nejfotograf.cz, jehož cílem je zprostředkování fotografických služeb koncovým zákazníkům, ať už se jedná o fotografování svateb, portrétů a jiného. Hledáte-li fotografa navštivte náš web.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.