+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OrigoTriko.cz

Klíčová slova: vlastní tričko, potisk na tričko, tričko s potisk

E-mail: katalog@origotriko.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2011

Popis: OrigoTriko.cz je místo, kde najdeš nejen originální trička, jak název napovídá, ale také další druhy originálního oblečení. Máme rovněž originální a vtipné mikiny a spodní prádlo. Vše v dámském i pánském provedení.

Web: www.origotriko.cz/

Další související informace

Vlastní potisk triček a mikin

potisk triček, trička s potiskem, potisk, mikiny – Pokud toužíte po tričku s vlastním potiskem a k tomu za velmi příznivou cenu, pak jste si nemohli vybrat lépe. Na www.moje-triko.cz si totiž takové tričko můžete vyrobit přesně podle svého přání a návrhu. Tisk provádíme na kvalitní 160-200gr trička pomocí nejmodernější technologie. Zaručujeme Vám vysokou kvalitu potisku, cenově dostupnou nabídku a co nejkratší termín dodání. Potisknout trička, hrnky, mikiny a jiný textil nebylo nikdy jednodušší, navštivte online eshop s potiskem triček vlastním motivem! Nabídka je široká a jistě si vyberete.

Trička s potiskem pro všechny milovníky originálů

potisk trička, potisknout tričko, t-shirt – Trička s potiskem lehce vytvoříte pomocí naší flash aplikace. Potisk triček provádíme digitálním inkoustovým tiskem. Na webu si můžete vybrat hotové potištěné trička, nátělníky, košile s potiskem, mikiny s potiskem, spodní prádlo s potiskem, upomínkové předměty připravené pro tisk.

Tiskárny pro přímý potisk

potisk triček, tiskárny pro přímý tisk na textil, – Prodej a servis tiskáren pro přímý tisk na textil a pevné materiály. Rychlý tisk ve foto kvalitě na světlý i tmavý podklad za nízké provozní náklady - levné inkousty. Dodáváme i spotřební materiál k tiskárnám a příslušenství, včetně fixačních lisů.

Načítání trvalo 0.1137 sekund.